Izabela Janachowska na premierze filmu w pantofelkach jak u prawdziwej księżniczki. Tanie nie są!

Izabela Janachowska wybrała się niedawno na premierę filmu "Dom Gucci". Prezenterka postawiła na bardzo dziewczęcą stylizację i nową fryzurę. My nie możemy oderwać wzorku od jej szpilek. Są piękne, ale cena może zwalić z nóg.

Izabela Janachowska w szpilkach Amina Muaddi 

Ekspertka ślubna pojawiła się na polskiej premierze filmu "Dom Gucci" w eleganckiej stylizacji, którą zachwyciła fanów na Instagramie. Izabela Janachowska do swojej sukienki dobrała efektowne szpilki z kolekcji Amina Muaddi. Transparentny model z noskiem w szpic zdobią kryształy Begum. Produkty wyróżnia charakterystyczny dla brandu obcas rozszerzany ku dołowi. W sklepie Moliera 2 buty można kupić za 4339 zł. Prezenterka słynie z zamiłowania do pięknych butów, a ten model to obiekt westchnień wielu kobiet. 

Izabela Janachowska w białej sukience

Izabela Janachowska swoje spektakularne szpilki dobrała do dziewczęcej sukienki w białym kolorze. Model midi z rozszerzanym dołem wyróżnia efektowne drapowanie z przodu. Takie zdobienia to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy ukryć brzuszek lub boczki. Niestety nie wiadomo, na jaką markę zdecydowała się gwiazda. Kreacja z zabudowaną górą jest elegancka i świetnie wpisuje się w wieczorowy dress code wydarzenia. Zaskoczeniem jest też nowa fryzura ekspertki ślubnej. Janachowska skróciła swoje włosy i odświeżyła kolor.

Izabela Janachowska w sukience w kwiaty w Dubaju

Niedawno Izabela Janachowska spędziła urlop w Dubaju. Prezenterka chętnie publikowała zdjęcia z wakacji na Instagramie. Na jednym z nich ekspertka ślubna prezentuje się w pięknej sukience w kwiaty. Jak sama zdradziła, to model z kolekcji LOVE&ROSE. Dopasowany krój świetnie podkreśla szczupłą sylwetkę gwiazdy, a drapowania i bufiaste rękawy wpisują się w najgorętsze trendy sezonu. Niestety na stronie internetowej brandu kreacja nie jest już dostępna, jednak podobną można kupić za 600 zł.

Zobacz też: najmodniejsze sukienki z gigantycznej wyprzedaży.

Więcej o: