Eve Jobs debiutuje na wybiegu podczas paryskiego tygodnia mody. Czy córka Steve'a Jobsa ma szanse na karierę?

Na fashion weeku w Paryżu pojawiły się największe gwiazdy modelingu, m.in. Gigi Hadid. Na wybiegu nie zabrakło też debiutantek. Podczas pokazu marki Coperni zaprezentowała się najmłodsza córka Steve'a Jobsa, Eve Jobs. Jak wypadła?

Eve Jobs po raz pierwszy na wybiegu

Na Fashion Weeku w Paryżu pojawiły się najpopularniejsze modelki, m.in. Gigi Hadid i Alessandra Ambrosio. Okazuje się, że właśnie swój debiut na wybiegu zaliczyła najmłodsza córka Steve'a Jobsa, Eve. 23-latka zaprezentowała się w zielonym T-shircie z półgolfem i czarnej spódnicy mini z mieniącymi się kryształkami.

Eve Jobs debiutuje na wybiegu CoperniEve Jobs debiutuje na wybiegu Coperni IMaxTree

Projektanci marki Arnaud Vaillant i Sébastien Meyer nie zapomnieli także o dodatkach w stylu lat 90.: okularach przeciwsłonecznych z białymi oprawkami, torebce na ramię oraz czarnych japonkach na platformie z muszelkami. Okazuje się, że Eve Jobs ma już za sobą pierwsze sukcesy w modelingu. Córka założyciela Apple pojawiła się w świątecznej kampanii marki kosmetycznej Glossier. 

 

Paris Fashion Week zaskakuje

Paryski tydzień mody powoli dobiega końca. Za nami pokazy największych projektantów jak Saint Laurent czy Valentino. Na pokazie Balenciagi pojawili się Simpsonowie. W Theatre du Chatelet w Paryżu wyemitowano 10-minutowy filmik, na którym to właśnie bohaterowie kreskówki zaprezentowali stroje z najnowszej kolekcji francuskiego domu mody. Każdy z designerów zadbał nie tylko o dopracowane w każdym calu ubrania i dodatki, ale również otoczenie, gdzie zaproszeni goście mogą podziwiać ich prace.

 

Zobacz też: najmodniejsze sukienki na jesień 2021!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.