Adam Małysz wydał córkę za mąż! Zdradzamy, kto zaprojektował suknię ślubną Karoliny Małysz

Do sieci trafiły zdjęcia z wesela Karoliny Małysz, jedynej córki Izabeli i Adama Małyszów. Panna młoda zaprezentowała się w dwóch kreacjach, jednak ta, w której złożyła przysięgę małżeńską, robi największe wrażenie. Wiemy, kto zaprojektował ten model!

Karolina Małysz w sukni ślubnej od znanej projektantki

Patrycja Kujawa to jedna z ulubionych projektantek Dody oraz Blanki Lipińskiej. To właśnie ta designerka stoi za suknią ślubną Karoliny Małysz. Córka Adama Małysza zdecydowała się na model na ramiączkach o fasonie „księżniczki".

Górę ozdobią efektowne wycięcia w kształcie literki „V" znajdujące się po bokach, na dekolcie i na plecach. Poza tym górę zdobią cyrkonie oraz kwiaty 3D, które pojawiły się także na dalszej części kreacji.

Karolina Małysz w dwóch sukniach na weselu

Efektowna sukienka od Patrycji Kujawy to tylko jedna z dwóch kreacji, w których na weselu zaprezentowała się Karolina Małysz. Panna młoda swój pierwszy taniec zatańczyła w skromniejszą i na pewno wygodniejszej sukience. Córka Adama Małysza zdecydowała się na biały, dziewczęcy model midi na ramiączkach z rozkloszowanym dołem. Karolina Małysz postawiła na sukienkę z kolekcji polskiej marki Ezuri, która pochodzi ze specjalnej kolekcji stworzonej we współpracy z Sylwią Bombą. Ten model w sklepie internetowym brandu można obecnie kupić za 399 zł.

Zobacz też: najpiękniejsze białe sukienki na jesień 2021!

Więcej o: