Demi Moore pierwszy raz w jednej kampanii z córkami. 58-letnia aktorka robi furorę w strojach kąpielowych

Demi Moore wspólnie z córkami wzięła udział w kampanii strojów kąpielowych znanej marki Andie Swim. Zdjęcia zrobiły prawdziwą furorę w sieci. To pierwszy raz, gdy aktorka pojawiła się na profesjonalnej sesji zdjęciowej w towarzystwie Rumer, Scout i Tallulah.

Demi Moore z córkami w kampanii Andie Swim

Andie Swim to znana w Stanach Zjednoczonych marka ze strojami kąpielowymi. W najnowszej kampanii brandu wzięła udział Demi Moore i jej trzy córki ze związku z Brucem Willisem: Tallulah, Rumer i Scout. W ten sposób brand chciał udowodnić klientom, że produkty z ich asortymentu pasują na panie w każdym wieku. W końcu Demi Moore już w listopadzie skończy 59 lat, a najmłodsza z córek w lutym obchodziła 27 lat. Panie zaprezentowały się w strojach kąpielowych o różnych fasonach, ale w podobnej, stonowanej kolorystyce. Nie zabrakło też czerwieni, która wielu fanom skojarzyła się z ratownikami ze "Słonecznego Patrolu". Inspiracją do jej stworzenia było lato i czas spędzony z bliskimi. 

Nowa kolekcja Andie Swim

W najnowszej kampanii Andie Swim, Demi Moore z córkami zaprezentowała stroje kąpielowe, które mają być nie tylko ładne, ale też wygodne. Przedstawiciele brandu zapewniają, że stworzono je z myślą o kobietach o różnych typach sylwetki i w różnym wieku. Aktorka wspólnie z córkami zaprezentowała nie tylko dwuczęściowe bikini, ale także stroje jednoczęściowe. W kolekcji dominuje czerwień, czerń i biel. Ceny produktów zaczynają się od 45 dolarów.

Demi Moore w pierwszej kampanii z córkami

To pierwszy raz gdy Demi Moore wzięła udział w jednej kampanii reklamowej z córkami. Najstarsza z pociech, Rumer urodę odziedziczyła po obojgu rodziców, jednak Scout i Tallulah to kopie sławnej mamy. Okazuje się, że to właśnie dzięki namowom Moore jej córki również wzięły udział w sesji zdjęciowej marki Andie Swim. Założycielka firmy Melanie Travis od lat przyjaźni się z aktorką. To właśnie dzięki pomysłowi artystki powstała ta wyjątkowa, międzypokoleniowa kampania. 

Zobacz też: najmodniejsze stroje kąpielowe z wyprzedaży!

Więcej o: