Gwen Stefani i Blake Sheldon już po ślubie! Panna młoda postawiła na dwie kreacje i... kowbojki!

Gwen Stefani i Blake Sheldon opublikowali na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu, który odbył się w pierwszy weekend lipca. Panna młoda postawiła na dwie kreacje: klasyczną na ceremonię i piekielnie seksowną na wesele. Wiemy, kto zaprojektował suknie ślubne artystki!

Klasyczna suknia ślubna Gwen Stefani

Po wieloletnim związku Gwen Stefani i Blake Sheldon w pierwszy weekend lipca stanęli na ślubnym kobiercu na farmie artysty w Oklahomie. Panna młoda zaprezentowała się podczas uroczystości w dwóch jedwabnych kreacjach, które zaprojektowała Vera Wang. Pierwsza, w której piosenkarka powiedziała sakramentalne "tak", została wykonana z żorżety w kolorze białej lilii. Wyróżnia ją gorset z dekoltem w kształcie serca oraz efektowna, długa spódnica z tiulu. Artystka zdecydowała się na jedwabny welon z trenem. To właśnie na nim zostały ręcznie wyhaftowane imiona pary oraz dzieci gwiazd.

Suknia ślubna Gwen Stefani / Gwen Stefani i Blake SheltonSuknia ślubna Gwen Stefani / Gwen Stefani i Blake Shelton Instagram @studiothisisphotography

Weselna suknia ślubna Gwen Stefani

Pierwsza suknia ślubna doskonale wpisywała się w podniosły charakter ślubu gwiazdorskiej pary. Gwen Stefani postanowiła podkreślić swój rockowy charakter weselną kreacją. Vera Wang do gorsetu z pierwszego modelu stworzyła zupełnie nową, seksowną spódnicę z włoskiej krepy, również w kolorze białej lilii. Pas kreacji zdobią ręcznie wyszywane ptaszki, które mają symbolizować parę i ich miłość. Oprócz nich spódnicę zdobią także kryształy i cekiny. Artystka do swojego weselnego stroju dobrała krótki welon z kwiatowymi aplikacjami i białą kokardą. Zaskoczeniem są jednak buty piosenkarki. Gwen Stefani do swojej drugiej sukni ślubnej dobrała białe botki na szpilce utrzymane w kowbojskim stylu z kolekcji Le Silla. Całość uzupełnią cieliste kabaretki.

Zobacz też: najmodniejsze kowbojki z wyprzedaży!

Więcej o: