Selena Gomez bez fotoszopa w najnowszej kampanii strojów kąpielowych. Piosenkarka zachęca do pokochania siebie

Selena Gomez wspólnie z marką La'Mariette stworzyła kolekcję strojów kąpielowych. Uwagę zwraca kampania, której gwiazdą jest piosenkarka. Artystka zdjęciami swojego naturalnego ciała, chciała wesprzeć fanki oraz ruch body positive.

Selena Gomez pierwszy raz w takim wydaniu

Piosenkarka przyzwyczaiła fanów do perfekcyjnego wyglądu. Zawsze modnie ubrana, z idealnym makijażem. Gwiazda już od dłuższego czasu zachęca jednak do pokochania siebie i swoich niedoskonałości. To także dewiza jej kosmetycznej marki Rare Beauty. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia jej najnowszej kolekcji strojów kąpielowych, które stworzyła wspólnie z marką La'Mariette. Uwagę zwracają jednak nie tylko produkty, ale przede wszystkim kampania, której jest bohaterką. Selena Gomez prezentuje na zdjęciach swoje boczki, brzuszek, a także niewyfotoszopowane uda. Gwiazda decydując się na takie zdjęcia nie tylko wsparła ideologię body positive, ale też udowodniła fanom, że mając kilka kilogramów więcej można wyglądać pięknie.

Selena Gomez dla La'Mariette

La'Mariette to amerykańska marka oferująca stroje kąpielowe. Założycielki firmy postanowiły stworzyć firmę z produktami dla kobiet w każdym od rozmiaru XS do XXL. Według nich strój ma być wygodny, komfortowy, ale jednocześnie ma podkreślić to co w nas najpiękniejsze i prawdziwe. Selena Gomez od dłuższego czasu wspiera ideę body positive, dlatego jak sama przyznała z radością nawiązała współpracę z La'Mariette.   

To, co kocham w tej marce, to to, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciało bezwarunkowo.

- zdradziła Selena Gomez. W kolekcji znalazły się nie tylko jednoczęściowe stroje kąpielowe, ale także dwuczęściowe bikini z efektownym wiązaniem. W linii dominuje fioletowy kolor ozdobiony czerwono-żółtym, autorskim wzorem. Na stronie internetowej brandu ceny za produkty stworzone przez gwiazdę zaczynają się od 49 zł.

Selena Gomez x La'MarietteSelena Gomez x La'Mariette Instagram @lamariette

Zobacz też: najmodniejsze stroje kąpielowe z wyprzedaży!

Więcej o: