Sofia Richie w garniturze Eppram. Modelka wybrała go na ważną okazję - to kolejny sukces duetu Maffashion i Lany Nguyen

Sofia Richie włożyła garnitur polskiej marki Eppram i to na bardzo ważną okazję! To kolejny sukces na koncie Julii Kuczyńskiej i Lany Nguyen. Wcześniej ich projekty podbiły serca Kourtney Kardashian i najpopularniejszej na świecie tikoterki - Adison Rea. Stylizacja supermodelki robi wrażenie!

Sofia Richie w garniturze polskiej marki Eppram

Sofia Richie to kolejna zagraniczna gwiazda, która zdecydowała się na set polskiej marki Eppram z autorskim printem Niagara. Modelka wybrała lniany garnitur na bardzo ważną uroczystość - imprezę urodzinową swojego ojca Lionela Richie. Z tej okazji opublikowała na Instagramie kilka zdjęć w pięknej biało - beżowej stylizacji, wywołała tym samym zachwyt nie tylko swoich fanów, ale i założycielek marki - Maffashion i Lany Nguyen, które od rana chwalą się w swoich mediach społecznościowych kolejnym sukcesem. To ogromny powód do dumy! Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którym stylizacja Sofii Richie wpadła w oko. Beżowy set Niagara już niedługo będzie dostępny w sprzedaży!

Marka Eppram jest już rozpoznawalna na całym świecie, a wszystko za sprawą Kourtney Kardashian która zdecydowała się włożyć niebieską marynarkę Niagara i pokazać w niej światu. Zdjęcia celebrytki w towarzystwie najpopularniejszej na świecie tiktokerki - Adison Rea - obiegły polskie i zagraniczne media w błyskawicznym tempie, a kolekcja polskiej marki była bardzo pożądana przez kobiety z branży mody. 

Sofia Richie to znana modelka i osobowość telewizyjna. Wystąpiła m.in. w kampaniach Tommy'ego Hilfigera i Michaela Korsa. Sofia RIchie ma dopiero 22 lata, ale już może się pochwalić współpracą z magazynem Vogue i Teen Vogue. Na jej koncie na Instagramie obserwują ją aż 6,7 mln osób!

Zobacz także: garnitury damskie na lato

Więcej o: