Meghan Markle zachwyca sukienką z najmodniejszym wzorem sezonu! My patrzymy też na pamiątkę po księżnej Dianie!

Meghan Markle zaskoczyła fanów specjalną wiadomością, którą wyemitowano podczas koncertu VaxLive. Żona księcia Harry'ego pojawiła się w sukience z suprmodnym wzorem. Na uwagę zasługuje także biżuteria, którą dobrała do kreacji. Nie zabrakło też pamiątki po księżnej Dianie!

Meghan Markle w sukience w kwiaty

Sukienki w kwiaty to jeden z charakterystycznych elementów wiosennych stylizacji. Meghan Markle każdym swoim outfitem wywołuje spore zamieszanie, a stroje po które sięga w błyskawicznym tempie znikają ze sklepowych półek. Ostatnio mama Archiego zaprezentowała się fanom w czerwonej sukience z kwiecistym wzorem z kolekcji marki Carolina Herra. Szmizjerkę z jedwabiu wyróżnia koszulowy krój oraz pasek podkreślający talię. Długość midi to jeden z najgorętszych hitów na 2021 rok. W sklepie internetowym Farfetch ten model kosztuje 11993 zł.

Meghan Markle i jej subtelny ukłon w stronę kobiet

Meghan Markle, podobnie jak inni członkowie rodziny królewskiej, swoim strojem przekazuje subtelne znaki dotyczące tego w co wierzy i co popiera. Okazuje się, że naszyjnik, w którym pojawiła się na nagraniu podczas koncertu VaxLive, został stworzony z myślą o sile kobiet. Żona księcia Harry’ego zdecydowała się na model z kolekcji AWE INSPIRED, który ozdobiono protestującą pięścią oraz symbolem Wenus. Na stronie internetowej marki znajdziemy go za 140 dolarów, czyli ok. 640 zł. Spostrzegawczy fani księżnej Diany zauważyli, że Meghan Markle nosi też zegarek Cartier, który wcześniej należał właśnie do matki księcia Harry’ego.

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży

Już za chwilę na świecie ma pojawić się córeczka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jeszcze nie wiadomo na jakie imię zdecydowała się para. Jak podkreśliła była księżna, oboje bardzo się cieszą, że będą mieli szansę wychować dziewczynkę na silną, pewną siebie i niezależną kobietę. Gwiazda podkreśla, że decyzje, które dziś podejmujemy, mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość kobiet w następnych latach.

Najmodniejsze sukienki na 2021 rok! [SPRAWDŹ]

Więcej o: