Meghan Markle u Oprah Winfrey w sukience znanego projektanta. Wzór kryje bogatą symbolikę

Jeśli oglądaliście wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, nie mogła umknąć waszej uwadze stylizacja księżnej Sussex. Meghan zdecydowała się na sukienkę z nowej kolekcji Giorgio Armaniego, której aplikacja, zdaniem wielu, miała konkretny przekaz. Zdradzamy cenę i symbolikę kreacji!

Meghan Markle w sukience Armani

O tej rozmowie mówi dziś cały świat. Sussexowie udzielili obszernego wywiadu amerykańskiej dziennikarce Oprah Winfrey, ujawniając sekrety rodziny królewskiej oraz opowiadając, jak żyje im się poza Wielką Brytanią. Na tę okazję, żona księcia Harry’go wybrała sukienkę z nowej kolekcji Giorgio Armaniego. Jedwabny model w czarnym kolorze zdobiła stylowa aplikacja przedstawiająca kwiat lotosu. Okazuje się, że to właśnie ten print mógł mieć największy wpływ na wybór kreacji. Kwiat lotosu symbolizuje odrodzenie i duchowe oświecenie. Meghan Markle spotykając się z Winfrey zdradziła sporo intymnych szczegółów z życia na dworze królewskim. W wielu aspektach kontrastowało ono z tym, które wiedzie aktualnie w Kalifornii.  Była aktorka nie musi już podporządkowywać się decyzjom dworu, może sama o sobie decydować, a także spełniać się w samodzielnie wybranych rolach. Kwiat lotosu ma nawiązywać do tej zmiany. 

Sukienka z kolekcji Giorgio ArmaniSukienka z kolekcji Giorgio Armani Armani / Screen Armani.com

Sukienka Meghan miała bezpieczną długość do połowy łydki, zwiewny fason, pasek w talii i dekolt w kształcie litery "V". Wrażenie robi nie tylko elegancki styl, ale również cena stroju Meghan. Sukienka od Armaniego to koszt 4700 dolarów, czyli około 18 tys. złotych

Meghan Markle o życiu w Wielkiej Brytanii

Oprah Winfrey spotkała się z Meghan Markle i księciem Harrym w ich prywatnym ogrodzie w Santa Barbara. Była księżna zdradziła, że na dworze królewskim spotkała się z rasizmem oraz że nie pozwalano jej korzystać z fachowej pomocy terapeuty lub psychiatry, gdy tego potrzebowała. Meghan potwierdziła krążące od dawna plotki, że przed jej ślubem doszło do spięcia między nią, a księżną Kate. Harry przyznał natomiast, że jego stosunki z ojcem i bratem nie są dobre. Najlepszy kontakt syn księżnej Diany ma obecnie ze swoją babcią - królową Elżbietą II, która ponoć często rozmawia z nim i prawnukiem.

Meghan Markle zdradza płeć dziecka!

Sukienka od Giorgio Armaniego ładnie eksponowała ciążowy brzuch Meghan. Podczas spotkania z Oprah Winfrey, małżonkowie zdradzili płeć dziecka, które ma przyjść na świat w nadchodzące lato. Harry z radością oznajmił, że tym razem spodziewają się dziewczynki, jednak narazie nie wiadomo, jakie będzie nosić imię. Para ogłosiła za to, że na dwójce dzieci zaprzestaną powiększanie swojej rodziny. Nie możemy zapomnieć także o ich czworonożnych przyjaciołach. Para ma dwa psy, które stanowią ważną część ich rodziny.

Więcej o: