Złote Globy 2021: manifest wyrażony za pomocą stroju? Jane Fonda nieprzypadkowo po raz kolejny w tym samym garniturze!

Jane Fonda na 78. gali rozdania Złotych Globów 2021 pojawiła się w kremowym garniturze, w którym zrobiła prawdziwą furorę. Gwiazda udowadniła w ten sposób, że nie trzeba nosić balowej sukni, by wyglądać olśniewająco! Okazuje się, że ten model ma na sobie nie pierwszy raz!

Złote globy 2021: Jane Fonda drugi raz w tym samym garniturze

Jane Fonda od lat mówi otwarcie o tym, jakimi wartościami się kieruje i w co wierzy. Swoim strojem na Złote Globy 2021 pokreśliła, że nawet z okazji wielkich gali nie zamierza zrezygnować ze swojego przyrzeczenia, które dała kilka lat temu. Gwiazda obiecała, że nie kupi już więcej nowego ubrania. Chce w ten sposób zwrócić uwagę na ogromny konsumpcjonizm panujący na świecie. Znane osobistości mają ogromny wpływ na resztę społeczeństwa, dlatego ograniczenie wydawania pieniędzy na nowe buty lub nową sukienkę, których tak naprawdę nie potrzebujemy, ochroni nie tylko nasz portfel, ale również środowisko. Artystka na czerwonym dywanie pojawiła się w kremowym garniturze od Richarda Tylera. Model ten wyróżniały subtelnie dopasowane, satynowe klapy, które podkreśliły oficjalny charakter stylizacji. 

Złote Globy 2021: Jane Fonda ze specjalną nagrodą

78. gala Złote Globy 2021 była zupełnie inna niż dotychczasowe. Transmisję z ceremonii nadawano aż z dwóch miejsc: Nowego Jorku i Los Angeles, gdzie pojawiły się zaproszone gwiazdy… ale nie wszystkie. Część z nic pozostała w domach i za pomocą internetu połączyła się z widzami. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Jane Fonda, która odebrała honorową nagrodę im. Cecila B. DeMille'a. Wyróżnienie to otrzymuje osoba, która według Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej miała wybitny wkład w rozwój kultury i sztuki. Po raz pierwszy wręczono je w 1952 roku podczas 9. gali Złotych Globów.

Jane Fonda stawia na ekologię!

Aktorka chętnie bierze udział w protestach i manifestacjach, których hasła sama wspiera i wyznaje. W 2019 roku została aż czterokrotnie aresztowana na protestach, których celem było zwrócenie uwagi polityków na zmiany zachodzące w klimacie. Fonda już kilkukrotnie udowodniła, że nie rzuca słów na wiatr. Artystka również wcześniej pojawiała się na czerwonym dywanie w strojach, które już kiedyś na sobie miała. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że sama zrezygnowała z zakupu nowych ubrań.

Zobacz też: najmodniejsze garnitury damskie!