Ada Fijał w walentynki postawiła na dresowy komplet polskiego projektanta. Czerwone spodnie kupicie teraz z dużym rabatem!

Wczoraj na Instagramie Ady Fijał zrobiło się bardzo czerwono. Aktorka zamieścila na profilu serię zdjęć, na których dominuje czerwień. Naszą uwagę od razu przykuł piękny dresowy komplet polskiego projektanta. Znamy jego cenę!

Ada Fijał w czerwonym komplecie polskiego projektanta. Te spodnie są dostępne na wyprzedaży!

W walentynki na instagramowym profilu Ady Fijał zrobiło się bardzo nastrojowo. Czerwone balony w kształcie serc i czerwone stylizacje przykuły naszą uwagę. Dla wielu zakochanych 14 luty to wyjątkowy dzień, z tej okazji kobiety wybierają najczęściej seksowne sukienki, szpilki, układają włosy i robią makijaż. Ada Fijał postawiła jednak na wygodny dres w czerwonym kolorze. Ten komplet to projekt Łukasza Jemioła! Trwa sezonowa wyprzedaż, na której zarówno dzienne, jak i wieczorowe ubrania kupicie z dużym rabatem. Bluza, którą ma na sobie Ada z napisem "Miss your kiss" to bestseller w cenie 469 zł. Jest dostępna także w kolorze brudnego różu i czarnym. Spodnie "Red Winter" są dostępne z rabatem - aż 30% taniej! Ich cena regularna to 399 zł, teraz mogą być wasze za 279, 30 zł. Ten model także jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. 

Ada Fijał to polska aktorka, znana między innymi z seriali Barwy Szczęścia i Hotel 52. Gwiazda ma także świetne wyczucie stylu i poczucie humoru - dowód tego znajdziecie na jej kanale na YouTube. Ada jest autorką serii filmów pt. DIY ZRÓB TO SAM, gdzie odwzorowuje na swój sposób stylizacje znanych osób, próbując tym samym odgadnąć ich inspiracje. Na swój warsztat wzięła już m.in. Annę Wintour, Macadamian Girl, a także Joannę Horodyńską.

Zobacz także: ubrania dresowe - te modele są idealne na home office!

Więcej o: