Chiara Ferragni promienieje w ciąży! Te supermodne spodnie dresowe można znaleźć w znanej sieciówce!

Chiara Ferragni właśnie rozpoczęła swój 8 miesiąc ciąży. Blogerka od zawsze zachwyca swoimi stylizacjami, a będąc w błogosławionym stanie perfekcyjnie łączy wygodę i najgorętsze trendy. Jej ostatni look to prawdziwa petarda!

Chiara Ferragni w dresach Calzedonia

Blogerka od dawna jest dumną ambasadorką marki Calzedonia. To właśnie ten brand towarzyszy jej także podczas ciąży. Kobiety, które kiedykolwiek były w błogosławionym stanie pewnie doskonale wiedzą, że komfort jest najważniejszy. Chiara Ferragni od dawna udowadnia, że styl i wygoda mogą iść ze sobą w parze, także będąc w ciąży. Ostatnio influencerka opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując swój look w stylu comfy. Szare spodnie dresowe pochodzą z kolekcji Calzedonia. W sklepie internetowym brandu można je znaleźć za 119,90 zł. Ściągacze przy nogawkach dodatkowo sprawdzą się w zestawieniu z butami z wysoką cholewką.

Najmodniejsze dresy na 2021 rok znajdziesz na Avanti24.pl

Chiara Ferragni i jej comfy look

Chiara Ferragni już za chwilę przywita na świecie drugie dziecko. Blogerka od początku ciąży nie rezygnuje z kobiecych i modnych stylizacji, jednak to nie znaczy, że nie mogą to być równocześnie wygodne stroje. Oprócz dresów marki Calzedonia influencerka swój ostatni look stworzyła wykorzystując dzianinową bluzę w beżowym kolorze oraz kultowe już buty EMU Australia. Całość dopełnia beżowy, pluszowy płaszcz.

Chiara Ferragni jest w ciąży!

Blogerka już kilka miesięcy temu pochwaliła się fanom radosną nowiną. Chiara Ferragni już za chwilę przywita na świecie drugie dziecko. Jak sama zdradziła tym razem urodzi córeczkę. Fani zauważyli, że gwiazda promienieje i całkowicie się pod tym podpisujemy. Włoszka powiedziała także, że podczas tej ciąży w błyskawicznym tempie rosną jej włosy, co często zdarza się u kobiet w błogosławionym stanie. Celebrytka przyznała również, że jednym z objawów jej stanu jest też ciągłe zmęczenie, które od początku jej doskwiera.