Michelle Obama podbiła serca Amerykanów monochromatyczną stylizacją! To dzieło lokalnego projektanta z Los Angeles!

Wczoraj odbyła się długo wyczekiwana inauguracja zaprzysiężenia Joe Bidena na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. W uroczystości wzięła też udział Michelle Obama, która zrobiła furorę swoją stylizacją. Jej burgundowy look to modowa perełka, a taki płaszcz chciałyby mieć w swojej szafie wszystkie fashionistki!

Michelle Obama w burgundowym płaszczu

Michelle Obama od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Jej każda stylizacja spotyka się z ogromnym zainteresowaniem mediów, a ubrania po które sięga znikają w błyskawicznym tempie. Na wczorajszym zaprzysiężeniu Joe Bidena na 46. Prezydenta Stanów Zjednoczonych była Pierwsza Dama pojawiła się w burgundowym outficie stworzonym przez projektanta z Los Angeles. Sergio Hudson w swojej kolekcji „Siedem” zaprezentował długi płaszcz o prostym kroju z klasycznymi klapami. To właśnie na ten model zdecydowała się żona Baracka Obamy.

Najmodniejsze płaszcze na zimę znajdziesz na Avanti24.pl

Michelle Obama w golfie na Kapitolu

Była pierwsza dama tym razem postawiła na monochromatyczny look. Burgund świetnie współgrał z jej typem urody i kolorem włosów. Michelle Obama od lat chętnie wspiera lokalnych, amerykańskich projektantów, a po projekty, które stworzył Sergio Hudson sięgała też wcześniej. Oprócz płaszcza żona Baracka Obamy miała na sobie także ciepły golf, który w połączeniu z wyrazistym paskiem z klamrą i spodniami z wysokim stanem optycznie wydłużał jej sylwetkę, a także zapewnił ciepło w mroźny dzień. To także produkty z ostatniej kolekcji jej ulubionego designera. Zdjęcia stylizacji utrzymanej w stylu lat 70. w jednej chwili obiegły świat, a wielu fanów Michelle Obamy, okrzyknęło ją najlepiej ubraną byłą Pierwszą Damą USA. Trudno się z tym nie zgodzić.

Michelle Obama wspiera lokalnych projektantów

Od początku, gdy Michelle Obama zaangażowała się prezydencką kampanię swojego męża, starała się sięgać po ubrania i dodatki nie tylko od znanych projektantów, ale także tych mniej popularnych, a nawet lokalnych designerów. Dzięki modowym wyborom byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, wiele nazwisk w jednej chwili obiegało świat. Szansa, którą dała im żona Baracka Obamy, dla wielu stała się przepustką do nieosiągalnego dotąd świata. Oprócz tego Michelle Obama chętnie wspiera i wyróżnia czarnoskórych projektantów, którzy często są dyskryminowani w świecie fashion.