Księżna Kate w czerwonym płaszczu niczym pomocnica Świętego Mikołaja. Ten model to hit nie tylko na święta!

Księżna Kate podczas swojej ostatniej podróży po kraju zachwyciła fanów czerwonym płaszczem z asortymentu jej ulubionej marki Alexander McQueen. Ten iście świąteczny model to modowa perełka, która pięknie współgra z urodą żony księcia Williama. Wiemy, gdzie znaleźć podobne płaszcze!

Księżna Kate zachwyca w czerwonym płaszczu

Czerwień od lat kojarzy nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Ten elegancki i niezwykle klasyczny kolor to strzał w dziesiątkę nie tylko dla brunetek, ale również blondynek. Księżna Kate podczas ostatniej podróży po Wielkiej Brytanii, zaprezentowała się w aż 3 stylizacjach. Jednak to czerwony płaszcz stworzony przez projektantów domu mody Alexander McQueen zrobił na nas największe wrażenie. Ciepły, wełniany model wyróżnia długość midi oraz prosty, klasyczny krój. Podobny można znaleźć w H&M za 229,99 zł oraz w sklepach Zara za 499 zł.

Płaszcze na zimę 2020/21, które pokochasz!

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Instagram @kensingtonroyal

Księżna Kate stawia na modne dodatki

Oprócz stylowego płaszcza księżna Kate zaprezentowała także supermodne dodatki. Jej look wyróżniał długi szalik w czerwono-czarną kratę. Co ciekawe to ten sam materiał, z którego zaprojektowano spódnicę żony księcia Williama. Oprócz tego żona przyszłego króla dobrała do swojej stylizacji czarną torebkę, która bardzo przypominała te noszone przez samą królową Elżbietę II. Kuferek to strzał w dziesiątkę, jeśli potrzebujemy pojemnego, ale dyskretnego modelu.

 

Księżna Kate w podróży po kraju

Księżna Kate wspólnie z księciem Williamem wybrała się w trzydniową podróż pociągiem po kraju, gdzie miała okazję spotkać się z lekarzami, pielęgniarkami i innymi pracownikami służby medycznej, którzy od kilku miesięcy nieustannie walczą na pierwszej linii frontu. Książęca para starała się zachowywać wymagany dystans oraz nie witała się z obywatelami uściskiem dłoni. Nie umknęło uwadze spostrzegawczych fanów, że na jednym ze spotkań księżna Kate nie ma na sobie maseczki ochronnej, co spotkało się z ogromną krytyką ze strony mieszkańców Wysp Brytyjskich. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.