Julia Wieniawa stworzyła nową marką odzieżową LEMISS. Ten strój sportowy sprawdzi się nie tylko podczas ćwiczeń!

Julia Wieniawa potwierdziła krążące od kilku dni plotki o tym, że stworzyła własną markę odzieżową, LEMISS. W pierwszej kolekcji aktorki znalazły się m.in. topy, legginsy oraz body, dzięki którym można nie tylko stworzyć modny look, ale również ćwiczyć! Znamy ceny produktów z metką firmy gwiazdy!

Julia Wieniawa w stroju LEMISS

Julia Wieniawa na Instagramie opublikowała zdjęcie z przyjaciółką Romą Janotą w beżowych strojach sportowych marki LEMISS, którą wspólnie stworzyły. Aktorka na fotografii ma na sobie top, który wyróżnia oryginalne wycięcie pod biustem. Model w beżowym kolorze powstał w 80% z polamidu pozyskanego z recyklingu. W sklepie internetowym marki najdziemy go w trzech wersjach kolorystycznych za 229 zł w rozmiarze XS-L. Oprócz topu, artystka swój look stworzyła wykorzystując supermodne w 2020 roku bike shorts, lansowane jeszcze niedawno przez Kim Kardashian. Ten model kosztuje natomiast 219 zł i także pojawił się w trzech kolorach.

Julia Wieniawa i jej nowa marka LEMISS

Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki o tym, że Julia Wieniawa stworzyła nową markę odzieżową LEMISS. Gwiazda właśnie zdradziła fanom, że to prawda! Firma to owoc współpracy artystki z Romą Janotą, jej przyjaciółką. LEMISS powstało z myślą o aktywnych kobietach, które cenią sobie minimalizm. W kolekcji znalazły się produkty nie tylko na siłownię. Każdy z tych modeli może stanowić bazę casualowej jak i eleganckiej stylizacji. Przedstawiciele brandu podkreśla także jak ważne jest dla nich świadome i zrównoważone podejście do produkcji. Wiele z rzeczy, które pojawiło się w sprzedaży, powstało z surowców pozyskiwanych z recyklingu. Ceny zaczynają się od 219 zł.

Julia Wieniawa prawdziwą bizneswoman

Julia Wieniawa dopiero ruszyła z własną marką kosmetyczną Jusee Cosmetics, a już poinformowała fanów o kolejnym biznesie - tym razem odzieżowym. Gwiazda młodego pokolenia stawia na ciągły rozwój i nie zamierza spoczywać na laurach. Aktorka zdecydowała się na różne branże, które dzięki temu, że nie są związane z aktorstwem, stają się świetną alternatywą i zabezpieczeniem dla tego trudnego i wymagającego zawodu. Artystka jest też właścicielką trzech mieszkań w Warszawie. Musimy przyznać, że gwiazda naprawdę wie co robi!

Modne stroje na siłownię.