Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszym płaszczu w kratę. To model polskiej marki. Serca fanek skradł też jej synek

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując się w płaszczu w kratę. Model z asortymentu znanej, polskiej marki oczarował jej fanki. Uwagę zwraca także synek aktorki Jaś, który również pojawił się na zdjęciu. To już duży chłopak!

Małgorzata Kożuchowska i jej płaszcz w kratę na jesień

Aktorka świetnie odnajduje się w panujących trendach, co wielokrotnie udowodniła swoimi stylizacjami. Małgorzata Kożuchowska na urlop nad morzem zabrała ze sobą płaszcz w kratę polskiej marki Bizuu. Model z tym ponadczasowy wzorem nie tylko pozwoli wyróżnić się z tłumu, ale także dzięki wełnie w składzie ogrzeje ciało podczas chłodniejszych dni. Długość midi pozwala na dopasowanie do niego nie tylko botków, ale także kozaków, sneakersów, a nawet szpilek. Dwurzędowe, złote guzik dodają mu oryginalności i ponadczasowości. Online ten produkt kosztuje 2499 zł i dostępny jest w rozmiarze 34-40.

 

Małgorzata Kożuchowska i jej codzienny look

Na najnowszym zdjęciu Małgorzata Kożuchowska oprócz płaszcza Bizuu ma na sobie także biały sweter. Model o grubym splocie z golfem nie tylko ogrzeje nas podczas zimnych dni, ale także świetnie wpisze się w panujące trendy. Taki model możemy połączyć nie tylko z klasycznymi jeansami lub spódnicami, ale także z materiałowymi spodniami, tak jak zrobiła to aktorka. Model z modnymi lampasami pomógł jest stworzyć nie tylko ciekawy, ale także wygodny look!

 

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska chroni swoją prywatność, a o tym, że jest w ciąży nie informowała mediów. Aktorka w 2014 roku przywitała na świecie swojego synka, Jasia i dopiero kilka dni po porodzie poinformowała o tym wydarzeniu swoich fanów. Artystka nie pokazuje twarzy dziecka w mediach i rzadko wypowiada się na jego temat. Teraz zrobiła jednak wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją pociechą. Jaś rośnie jak na drożdżach!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.