Anna Lewandowska znalazła perfekcyjną, białą koszulę! Styliści zdradzają, gdzie ją znaleźć!

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując się w białej koszuli, którą skradła serca jej fanek. To model, który sprawdzi się nie tylko od święta, ale także na co dzień. Jak to możliwe? Przekonajcie się same!

Anna Lewandowska i jej biała koszula

Białe koszule mają nie tylko oficjalny charakter, ale także świetnie sprawdzą się jako baza mniej odświętnych stylizacji. Anna Lewandowska wybrała się na krótki urlop w góry, czym pochwaliła się na Instagramie. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie prezentując jej codzienny look w białej koszuli. Bez makijażu, w luźno związanych włosach trenerka fitness prezentowała się świeżo i naturalnie. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na oversize’owy krój. Taki produkt znajdziemy w wielu znanych sieciówkach. Milena Bekalarska, stylistka gwiazd, zdradziła na swoim Instagram Stories, że warto szukać prawdziwych perełek na dziale męskim. Dzięki temu możemy znaleźć oryginalne modele, które pomogą nam stworzyć ciekawy i jedyny w swoim rodzaju look. 

Anna Lewandowska wypoczywa w górach

Chwila relaksu należy się każdemu. Po bardzo intensywnym czasie w Polsce, Anna Lewandowska wybrała się na krótki wypad w góry. Nie zabrakło treningu na świeżym powietrzu i długiego biegu w tych zapierających dech w piersiach okolicznościach. Gwiazda postawiła nie tylko na trening ciała, ale również duszy wyciszając się i korzystając z uroków miejsca, w którym się zatrzymała.

Anna Lewandowska o wsparciu kobiet

Nie wszystkim jej fankom spodobało się to, że w tak kryzysowym momencie, który dotyczy wszystkich kobiet w Polsce, trenerka fitness nie zabrała głosu. Obserwatorki w komentarzach pod jej czarno-białym zdjęciem na Instagramie zarzuciły jej brak reakcji i wsparcia.

Oj bardzo dyplomatycznie .... Nie przekonalas mnie ??
Bardzo bezpiecznie z punktu widzenia PR. Nie mieszać się w politykę. Nie mieszać się w nic, ale wspierać. Czyli działajcie same, ale was wspieram. ??

Trenerka fitness postanowiła jednak odpowiedzieć: 

Wiele z Was oczekuję, że ponownie wypowiem się w sprawie obecnego konfliktu, że mocniej i bardziej jednoznacznie zaangażuję się w walkę o prawa kobiet. Rozumiem to. Myślę jednak, że prowadzę tę walkę od lat. Na swój sposób, tak jak potrafię najlepiej. Wspierając Was w samorozwoju, w budowaniu pewności siebie, w dodawaniu Wam siły i motywacji.(...)

Anna Lewandowska dodała także, że zawsze będzie stać po stronie kobiet i ich praw.