Ashley Graham w różowym garniturze wspiera walkę kobiet! Ten model powstał w szczytnym celu!

Ashley Graham, najpopularniejsza modelka plus size, opublikowała na Instagramie zdjęcie w różowym garniturze, który skradł serca jej fanek na całym świecie. Okazuje się, że to model ze specjalnej kolekcji stworzonej przez markę Argent we współpracy z Supermajority. Ten zestaw nie tylko robi wrażenie, ale również wspiera walkę kobiet!

Ashley Graham i jej różowy garnitur

Garnitury damskie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. To swego rodzaju symbol pewnej siebie i niezależnej kobiety, która wie czego chce od życia. Model, który ostatnio włożyła Ashley Graham, powstał by wesprzeć i pokazać siłę jaką mają Amerykanki podczas tegorocznych wyborów. Marynarkę wyróżnia prosty, dopasowany krój oraz wewnętrzna naszywka z napisem „Ambition Suits You”. Online ten model kosztuje 250 dolarów. Spodnie z prostymi nogawkami można nosić nie tylko do szpilek, ale również trampek lub sneakersów.  Możemy je kupić za 150 dolarów. Garnitur postał z włoskiej wełny, gwarantującej wygodę i styl.

Wyborcza kolekcja dla kobiet

Marka Argent i organizacja Supermajority połączyły siły! Dzięki ich współpracy powstała specjalna kolekcja „Election” skierowana do kobiet, które chcą wziąć przyszłość w swoje ręce i nie boją się nowych wyzwań. Różowe garnitury zaprojektowano by udowodnić kobietom, że każda z nas, w tym przypadku obywatelki Stanów Zjednoczonych, może coś zmienić. Czasem wystarczy iść na wybory i oddać głos na swojego kandydata, aby odmienić swój los. Według badań przeprowadzonych przez ONZ, aż 90% społeczeństwa ma uprzedzenia co do kobiet, które pełnią wysokie stanowiska, także te państwowe. Ta współpraca ma pomóc nam uwierzyć we własne możliwości i to, że każda z nas ma tę moc!

 Ashley Graham wzorem dla innych kobiet

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych modelek plus size. Dumnie prezentuje swoje krągłe kształty czy pojawiające się rozstępy po ciąży. Chce by każda kobieta czuła się pięknie we własnym ciele, za co pokochały ją miliony. Pojawiła się na okładkach największych magazynów m.in. Harper's BAZAAR czy Vouge. To ona udowodniła kobietom, że plus size też jest seksi!