Nowe podkłady w sztyfcie od Charlotte Tilbury odmieniają skórę w 15 sekund! To nie magia, to technologia!

Takiej hybrydy kosmetyków do pielęgnacji skóry i makijażu jeszcze nie było. Najnowszy produkt od Charlotte Tilbury to oddychający i lekki podkład w sztyfcie UNREAL SKIN SHEER GLOW TINT o konsystencji balsamu, zapewniający wygładzenie, krycie i efekt liftingu. W ofercie znajduje się aż 20 różnych odcieni, które nadadzą skórze piękny, naturalny i delikatny blask.

To nie magia, to technologia!

Teraz wziąłem wygładzanie, rozjaśnianie i efekt świetlnego odbicia zostało zabutelkowane w buteleczce przy użyciu autorskiej technologii Charlotte Tilbury Light Mapping Mesh Tech™.! Magiczna proporcja składników Charlotte działa synergicznie, aby poprawić wygląd skóry zarówno natychmiast, jak długofalowo. Badania Charlotte wykazały, że wystarczy:

Wypróbować go raz, aby skóra natychmiast stała się o 96% gładsza, 67% bardziej jędrna i nawilżona do 24 godzin!
Używać go przez 6 tygodni, aby skóra była do 13 razy jędrniejsza a zmarszczki zmniejszyły się o 38%!

Jeśli jesteś zwolenniczką makijaż bez wysiłku, pokochasz ten produkt! Jeśli chcesz mieć naturalnie piękną skórę i glow, jakbyś właśnie wyszła ze spa, pokochasz tę beauty perełkę! Jest tak lekki, że w dotyku i wyglądzie przypomina drugą skórę. I odmienia cerę w zaledwie 15 sekund.

To nie magia, to technologia!To nie magia, to technologia! fot. materiały prasowe Charlotte Tilbury

15-sekundowa magiczna aplikacja

Podkładem Charlotte możesz pomalować się wszędzie i w każdych warunkach! Dosłownie. Aplikacja jest na tyle łatwa i intuicyjna, że możesz używać go nawet w ciemności. Wystarczy lekko rozprowadzić i rozetrzeć produkt od środka twarzy na zewnątrz. Rozetrzyj palcami, tak jak w przypadku kremu nawilżającego lub za pomocą pędzla Charlotte's Hollywood Complexion brush. Rozetrzyj, aby w pełni dostosować jego krycie do kolorytu cery.

15-sekundowa magiczna aplikacja15-sekundowa magiczna aplikacja fot. Charlotte Tilbury

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.