Summer Stories: Nowa kolekcja marki Elementy wiosna/lato 2024

Polska marka Elementy przedstawia nową kolekcję wiosna/lato 2024. Inspirowane południem nieoczywiste printy, nawiązują do symboli wakacyjnych smaków i celebrowania beztroskich chwil, prawdziwe la dolce vita.

Klimat południowego wybrzeża

Kolekcja wiosna/lato nawiązuje do uroków południowego wybrzeża. Projekty inspirowane są tym, co kojarzy się z luksusem, gorącym latem i beztroską. Ostrygi, homary, melony, figi, granaty czy cytryny zostały wykorzystane jako printy na materiałach sukienek, T-shirtu i jedwabnej apaszce.

Kolekcję Elementy cechuje neutralna paleta barw, w ciepłych odcieniach. Ubrania są przewiewne, dzięki modowym, oversizowym fasonom. Wszystkie produkty zapewnią odpowiedni komfort i wygodę podczas upalnych dni. Minimalizm i „klasyka" to DNA marki Elementy. Głowna projektantka, Basia Oramus, także w letniej kolekcji nie zapomina o stałych odbiorcach, dla których przygotowała modele w stonowanych kolorach i prostych krojach.

Klimat południowego wybrzeżaKlimat południowego wybrzeża fot. materiały prasowe Elementy

Letni debiut

Po raz pierwszy w kolekcji marki znalazły się stroje kąpielowe, a także produkty dedykowane na plażę – frotowa torba, która pomieści ręcznik, przeciwsłoneczne balsamy, czy ulubioną książkę oraz, inspirowana plażowym ponczem, bluza.

Naturalne tkaniny

Nowa kolekcja Elementy w całości wykonana jest z naturalnych materiałów takich jak: len, wiskoza, bawełna, tencel i jedwab. Pozwalają one skórze oddychać i zapewniają lekkość oraz świeżość podczas letnich spacerów.

Marka Elementy za swój cel obiera tworzenie odzieży z perspektywą trwałości, kierując się wartościami świadomej mody i dbałością o środowisko. W swoim działaniu stawia na zrównoważony rozwój i tworzenie jakościowych oraz funkcjonalnych produktów.

Kampania wiosna/lato 2024

Ciepła kolorystyka zdjęć z kampanii, nawiązuje do promieni słońca. Autorką zdjęć jest Ola Walków, a za produkcję i wizję artystyczną odpowiada dyrektor kreatywna marki Klara Ogielska-Berneck

Naturalne tkaninyNaturalne tkaniny fot. Elementy

Kampania wiosna/lato 2024Kampania wiosna/lato 2024 fot. materiały prasowe Elementy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.