Bora Barrier to regenerujący krem o konsystencji masełka, który musisz znać! Gorąca nowość

Udowodniono klinicznie, że ten gęsty krem o konsystencji masełka, niezwykle bogaty lipidy zapewnia dogłębne, 24-godzinne nawilzenie oraz pomaga odżywić i zregenerować nawet najbardziej suchą i delikatną skórę, nasycając ją mieszanką ceramidów, lipidów, minerałów i silnych zwiqzków antyoksydacyjnych.

Efekt odżywionej skóry

Formuła odżywia skórę glukozyloceramidami, kojqcymi beta-sitosterolami oraz minerałami soli cynku i miedzi, aby pobudzić w skórze naturalną syntezę zdrowego kolagenu, niezbędnych lipidów i kwasu hialuronowego, ujędrniając, kojąc i wspierając zdrowe funkcje barierowe. Bora Barrier zapewnia silne, dogłębne nawilżenie, ujędrniając skórę, redukując widoczne zaczerwienienia i przywracając zdrowie barierze skórnej,

Kroki w pielęgnacji

Nakładaj jedną pompkę rano i wieczorem na czystą, suchą skórę. Stosuj codziennie lub na przemian z innymi produktami nawilżającymi Drunk Elephant. Możesz mieszać go z dowolnym kremem nawilżającym lub serum Drunk Elephant.

Efekt odżywionej skóryEfekt odżywionej skóry fot. Marcin Oliva Soto / materiały prasowe Drunk Elephant

Dlaczego produkt Drunk Elephant?

Drunk Elephant stosuje wyłącznie składniki, które albo bezpośrednio przyczyniają się do zdrowia skóry, albo zwiększają integralność formuł. Skupiają się na zdrowym poziomie pH, preparatach rozpoznawanych przez skórę, drobnocząsteczkowej strukturze oraz skutecznych składnikach aktywnych, które wspierają kwaśny płaszcz skóry. Bora Barrier to krem o konsystencji masełka, który pomoże się skórze zresetować i powrócić do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stanu.

Drunk ElephantDrunk Elephant fot. Marcin Oliva Soto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.