Zasługujesz na bieliznę, która intuicyjnie dostosowuje się do twojego ciała. Nowość od Triumph z kolekcji Lift Smart to prawdziwa rewolucja

Życie to ciągłe wybory. Czasami stoimy przed tymi, które mogą skutkować niewygodą, zarówno tą fizyczną, jak i emocjonalną. Twoje życie to twoje wybory - według marki Triumph zasługujesz na to, co najlepsze. Co to oznacza w praktyce? Bieliznę, która intuicyjnie dostosowuje się do ciebie, do twojego ciała, do twojego stylu życia. Bez kompromisów, bez rezygnacji z poczucia komfortu, zmysłowości i wsparcia. To wszystko staje się możliwe z nową bielizną Lift Smart, która wynosi wygodę na inny level. 

Triumph Lift SmartTriumph Lift Smart Fot. materiały prasowe

Nowość: Lift Smart od Triumph

W tym sezonie Triumph wprowadza wyjątkowy model Lift Smart. Pierwszy w historii w pełni elegancki biustonosz w rodzinie Smart wykonany został z zaawansowanej technologicznie, jednoczęściowej bezszwowej koronki. Precyzyjnie naśladuje ona kobiece kształty, gwarantując idealne dopasowanie oraz wyjątkowe uniesienie biustu. Tworzy subtelnie zmysłową sylwetkę, łącząc elegancję z komfortem na najwyższym poziomie. W kolekcji dostępne są także modele majtek typu bandeau maxi oraz Highleg Brazilian, wykonane z tej samej unikalnej, elastycznej koronki.

Triumph Lift SmartTriumph Lift Smart Fot. materiały prasowe

Bohaterką kampanii została Hailey Clauson - ceniona modelka i współwłaścicielka Margaux – agencji, która jest znana z promowania różnorodności i inkluzywności w branży modelingowej. Jako liderka w propagowaniu pozytywnego nastawienia i celebracji indywidualności, nie tylko opartej na wyglądzie fizycznym, Hailey doskonale odzwierciedla fundamentalne wartości Triumph. Dlatego jest idealnym wyborem na ambasadorkę nowej kampanii Lift Smart.

Dzięki najnowszej kolekcji Smart, zrewolucjonizowana została elastyczna koronka, łącząc stylowy, kobiecy design, nowatorskie rozwiązania z pasją i zamiłowaniem marki do komfortu. Oferowany nieustannie szeroki wybór fasonów w kolekcji bielizny Smart, daje każdemu możliwość indywidualnego dostosowania ich do własnego gustu i stylu. O to przecież chodzi w byciu sobą!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.