Zacznij odliczanie do Świąt z marką Yves Rocher. W kalendarzu adwentowym znajdziesz 24 magiczne upominki!

Marka Yves Rocher przygotowała wyjątkową niespodziankę dla miłośniczek Świąt. Oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę umili wam kalendarz adwentowy z kosmetykami do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, a także makijażu. Uchylamy rąbek tajemnicy!

Kalendarz adwentowy Yves Rocher

Wśród tegorocznych niespodzianek znajdują się m.in. matowa szminka, lakier do paznokci w odcieniach czerwieni i tusz do rzęs. Z ich pomocą łatwo stworzyć efektowny, elegancki look na wielkie wyjście. Nie brakuje też kosmetyków do pielęgnacji, których skóra potrzebuje zwłaszcza w chłodne dni. Balsam do ciała z masłem Shea i migdałami, czy krem do rąk Monoi z olejkami zapobiegają jej przesuszeniu i intensywnie odżywiają. Tak jak co roku, i w tegorocznej edycji kalendarza znalazły się nowości z limitowanej edycji świątecznej. Tym razem głównymi zapachami świąt według Yves Rocher jest zmrożony owoc litchi oraz zimowa herbata. Do klimatu bajkowej zimy nawiązuje też opakowanie kalendarza Yves Rocher Magiczne Dni. Złote listki przeplatają się z czerwonymi gałązkami, tworząc elegancką całość. Piękny sposób, by umilić sobie odliczanie do Gwiazdki!

 
 

O marce Yves Rocher:

La Gacilly to niewielka malownicza miejscowość położona w sercu Bretanii nieopodal miast Rennes i Vannes. To właśnie tu, ponad 60 lat temu narodziła się marka Yves Rocher.

W 1959 roku Yves Rocher - młody człowiek zafascynowany światem roślin -stworzył na poddaszu rodzinnego domu pierwszą formułę wykorzystującą ich lecznicze walory: maść na bazie ziarnopłonu. Produkt okazał się skuteczny i szybko zyskał uznanie klientów. I tak z miłości do przyrody oraz z pasji, narodził się koncept marki wykorzystującej dobroczynne właściwości roślin w formułach kosmetyków. Dziś, ponad 60 lat później, kosmetyki marki nadal wytwarzane są we Francji. W La Gacilly na powierzchni 2 hektarów rozciąga się ogród botaniczny Yves Rocher, pełniący rolę laboratorium w plenerze.

Uprawy Yves Rocher posiadają certyfikat potwierdzający, że gatunki są uprawiane zgodnie z zasadami ekologicznego i zrównoważonego rolnictwa. Botanicy i agronomowie marki obserwują i analizują procesy przyrodnicze, tak aby osiem flagowych roślin występujących w kosmetykach Yves Rocher wzrastało w zgodzie z naturą. Są to rumianek pospolity, rumianek rzymski, arnika, nagietek, bławatek, malwa, carpobrotus edulis (karpobrot jadalny) i przypołudnik kryształowy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA