Swarovski i SKIMS ogłaszają współprace! To idealne połączenie estetyk tworzy efektowną kolekcję

Nowy Jork, 2 listopada 2023, marki Swarovski i SKIMS połączyły siły, tworząc efektowną, pełną blasku, wyrafinowaną gamę biżuterii ciała, a także bieliznę oraz odzież.

Swarovski x SKIMS – idealne połączenie estetyk

Kolekcja Swarovski x SKIMS to naturalne spotkanie dwóch kultowych firm. Współpraca ta łączy ekstrawagancję, która jest definicją Swarovskiego z oryginalnością charakterystycznych tkanin SKIMS, dając kolekcję, która emanuje wdziękiem i self-empowerment.

Odkąd dołączyłam do firmy Swarovski, moim marzeniem było stworzenie pierwszej w historii współpracy ze SKIMS, które wspiera sztukę wyrażania siebie

– powiedziała Giovanna Engelbert, dyrektor kreatywna Swarovski.

Nasza kolekcja to celebracja ciała i silnych, niezależnych kobiet, które cenią swoją indywidualność i podchodzą do życia z pewnością siebie i stylem.

Swarovski x Skim - idealne połączenie estetykSwarovski x Skim - idealne połączenie estetyk fot. materiały prasowe Swarovski

Swarovski x SKIMS– kampania 

Połączenie się tych dwóch marek zostało pokazane za pomocą serii zdumiewających zdjęć z udziałem Kim Kardashian. Kampania, uwieczniona przez światowej sławy fotografa Mert'a Alas'a, oddaje blask i artyzm, które definiują Swarovski x SKIMS, jednocześnie celebrując indywidualność i pewność siebie.

Swarovski x SKIMS – o kolekcji

Swarovski x SKIMS obejmuje kryształową biżuterię do ciała, którą można stylizować na wiele sposobów, a także ubrania, w tym kryształowe body i sukienki, które lśnią luksusowym blaskiem.

Poprzez to współdziałanie chcemy uczcić kreatywność i wnieść więcej blasku do codziennego ubierania się

– powiedziała Kim Kardashian, współzałożycielka i dyrektor kreatywna SKIMS.

Powstałe elementy są wymarzone i zakochaliśmy się w połączenia kultowych kryształów z moimi ulubionymi elementami SKIMS. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy pokochają Swarovski x SKIMS tak bardzo jak ja.

Biżuteria ciała Swarovski x SKIMS dostępna jest w różnych rozmiarach i podkreśla kobiecą sylwetkę. Zainspirowane kolekcją biżuterii Millenia, projekty można nakładać warstwowo na lub pod ubraniem i stylizować z pasującymi chokerami, naszyjnikami i bransoletkami, aby uzyskać zdumiewający efekt. Każdy element wykonany ręcznie z drobiazgową precyzją, oferuje wyjątkowe piękno i blask.

Kolekcja Swarovski x SKIMS to także odzież, która jest dostępna w szerokiej gamie zdobionych kryształami sylwetek, które można stylizować dowolnie i nosić na każdą okazję. Stworzona z charakterystycznych dla SKIMS tkanin, które idealnie dopasowują się do ciała, obejmująca elementy, które zostały zaprojektowane z myślą o pewności siebie i komforcie. Ozdobione lśniącymi kryształami, które emanują wdziękiem i blaskiem.

Swarovski X SKIMS zadebiutowało na całym świecie 7 listopada 2023 r. na skims.com, w sklepach Swarovski oraz w wybranych luksusowych sklepach na całym świecie.

 
Więcej o: