Face The Sun With BIZUU, czyli pierwsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych polskiej marki

Tanya, Lucia, Portia, Harper. To nie tylko imiona ulubionych bohaterek głośnego serialu, ale i nazwy najmodniejszych dodatków tego lata. Polska marka BIZUU wypuściła pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych i zachęca nas głośno - "Face The Sun With BIZUU". Brzmi obiecująco, prawda?

Pierwsza kolekcja okularów BIZUU

W kolekcji "Face The Sun With BIZUU" znajdują się 4 modele okularów przeciwsłonecznych o ponadczasowych krojach, a każdy w dwóch wersjach kolorystycznych. Dzięki wszechstronności modeli będą idealnym uzupełnieniem wszystkich stylizacji, a każda kobieta znajdzie w dropie coś dla siebie niezależnie od typu urody. Wszystkie modele posiadają dyskretne, złote logo BIZUU na zausznikach, co nadaje okularom kobiecego stylu i w subtelny sposób podkreśla ich luksusowy charakter. Ten letni dodatek sprawdzi się doskonale w zestawieniu z casualowymi, codziennymi stylizacjami jak i eleganckimi strojami podczas wielkich wyjść.

Face The Sun With BIZUUFace The Sun With BIZUU fot. materiały prasowe BIZUU

Okulary BIZUU – jakość w parze ze stylem

Produkty z kolekcji to okulary o wysokiej jakości w zgodzie ze wszystkimi wymaganymi standardami. Soczewki wyposażone zostały w filtr polaryzacyjny gwarantujący pełną ochronę przed odblaskami, refleksami świetlnymi, promieniowaniem UV, dlatego zapewniają bezpieczeństwo i wygodę w każdych warunkach. Zapoznaj się z kolekcją okularów marki i … "Face The Sun With BIZUU"!

Face The Sun With BIZUUFace The Sun With BIZUU fot. materiały prasowe BIZUU

Credits: Fotograf: Lili Bretón @lilibretonphoto, Asystent fotografa: Vicky Zappegno @vickyzappegnolens, Modelka: Gabriela Cruz @gabriela_cruzzz, Hair and make up: Felipe Ruz Lokacje: Casa Catba @casacatba oraz Ser Casasandra @sercasasandra, Produkcja: Blanka Jordan / BIZUU

Więcej o: