Nowość od marki Drunk Elephant: maska Bouncy Brightfacial to sposób na gładką i rozświetloną cerę bez przebarwień!

Rozświetlająca maseczka bez spłukiwania to dogłębny zastrzyk napełniony kwasem azelainowym 10% i kwasem salicylowym 1%, który ujednolica nierównomierny koloryt, rozjaśnia uporczywe plamy i redukuje zaczerwienienia, odsłaniając jaśniejszą, bardziej sprężystą i gładką cerę.

Skład, który działa!

Kojący dla skóry kwas azelainowy i złuszczający kwas salicylowy współpracują ze sobą, korygując wygląd wyprysków i przebarwień, jednocześnie poprawiając strukturę i koloryt skóry. Kompleks rozjaśniający z trzema przeciwutleniaczami bierze na celownik ciemne plamy, przebarwienia, widoczne oznaki fotouszkodzeń i ślady po trądziku, aby nadać skórze zdecydowanie bardziej promienny i rozświetlony wygląd. Nawilżające oleje roślinne – marula, chia, fermentowana zielona herbata i pestki dyni – uzupełniają niedobory skóry, a ceramidy, niacynamid, tokotrienole i kwasy tłuszczowe wzmacniają i wspierają zdrową barierę skórną. Wszystko to daje w efekcie jaśniejszą, czystszą i lepszą skórę, a tym samym lepszy nastrój.

Dodaj ją do codziennej rutyny rano lub po południu, aby uzyskać najbardziej spektakularne efekty. Brightfacial™ ma przyjazne dla skóry pH 4,2.

Bouncy BrightfacialBouncy Brightfacial Fot. Drunk Elephant

Jak używać?

Zastosuj 2-3 pompki jako ostatni krok codziennej lub nocnej rutyny. Można ją również mieszać z dowolnym serum lub kremem nawilżającym Drunk Elephant. Pamiętaj, aby w ciągu dnia uzupełnić ją kremem przeciwsłonecznym o szerokim spektrum działania. Omijaj okolice oczu. Jeśli masz wrażliwą skórę, przed użyciem skontaktuj się z lekarzem lub przetestuj produkt na małej powierzchni skóry. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy natychmiast przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Podczas stosowania tego produktu i przez tydzień po zaprzestaniu używaj codziennie kremu przeciwsłonecznego. Kontakt produktu ze skórą musi mieć ograniczoną częstotliwość lub czas trwania. Nie dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Produkt jest w 100% wolny od olejków eterycznych, silikonów oraz substancji zapachowych

Produkty do pielęgnacjiProdukty do pielęgnacji Fot. Drunk Elephant

Wyjątkowy produkt Drunk Elephant

Zależy nam na tym, by stosować wyłącznie składniki, które albo bezpośrednio przyczyniają się do zdrowia skóry, albo zwiększają integralność naszych formuł. Nigdy nie bierzemy pod uwagę, czy dany składnik jest syntetyczny czy naturalny. Wybieramy składniki w oparciu o biokompatybilność. Dlatego skupiamy się na zdrowym poziomie pH, preparatach rozpoznawanych przez skórę, drobnocząsteczkowej strukturze, która łatwo się wchłania oraz skutecznych składnikach aktywnych, które wspierają i utrzymują kwaśny płaszcz skóry. Ale to, czego unikamy w naszych produktach, jest równie ważne, jak to, co do nich dodajemy. Nigdy nie zajdziesz w naszych gamach jakiegokolwiek produktu należącego do Suspicious 6™ (olejki eteryczne, wysuszające alkohole, silikony, chemiczne filtry przeciwsłoneczne, substancje zapachowe/barwniki, SLS). Wierzymy, że ta wszechobecna szóstka jest przyczyną prawie każdego problemu ze skórą, a kiedy zostanie całkowicie usunięta z rutyny — to znaczy po Drunk Break™ — skóra może się odnowić i powrócić do najzdrowszego i najbardziej zrównoważonego stanu. Ta dieta eliminująca składniki przynosi korzyści wszystkim rodzajom skóry i zainspirowała ruch #barewithus na Instagramie, zbiór selfie z odsłoniętą twarzą, który jest kroniką wspólnej podróży Drunk Elephant i osób, które odkryły nie tylko zdrowszą skórę, ale, co ważniejsze, zdrowszą pewność siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.