DROP THE LOOK by YSL. Nowe usługi dostępne w Douglas!

YSL DROP THE LOOK to pierwszy projekt łączący unikalne doświadczenie konsumenckie oraz ekspertyzę makijażową. Światowa premiera pilotażowego YSL MAKEUP PODIUM odbyła się 20 marca w Douglasie w jednym z największych centrów handlowych w Polsce - Westfield Arkadia.

W perfumeriach Douglas możecie skorzystać z wyjątkowych usług na terenie całego kraju. YSL Makeup Stylist to innowacyjne doświadczenie usługi makijażowej, które stanowi integralną część podium. Zasilany sztuczną inteligencją YSL Makeup Stylist wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do analizy unikalnych cech twarzy każdego użytkownika, aby zaproponować spersonalizowane makijaże.

Projekt DROP THE LOOK od YSL BEAUTY to pierwszy projekt na globalną skalę, który łączy w sobie unikalne doświadczenie konsumenckie z najnowszą technologią. Dzięki aplikacji YSL STYLIST, która wykorzystuje sztuczną inteligencję AI do wyboru spersonalizowanego looku makijażowego oferujemy konsumentowi najnowsze trendy makijażowe dopasowane do jego potrzeb. Jesteśmy pierwszą marką beauty na naszym rynku, która oferuje tak wiele innowacyjnych rozwiązań w tym projekcie. Cieszy nas to tym bardziej, że projekt został zainicjowany przez polski zespół i rozwijany w bardzo ścisłej współpracy z międzynarodowym zespołem YSL Beauty.

– podkreślił Krzysztof Bożek Brand Business Director YSL Beauty..

Wewnątrz podium znajdują się dwa stanowiska do obsługi makijażu, zapewniające trzy usługi makijażowe BEAUTY SUR MESURE: 10' gorące rendez-vous z ikonami piękna YSL, 30' makijaż podkreślający największe atuty urody oraz 45' lekcja makijażu wzbogacona praktycznymi wskazówkami pozwalającymi odtworzyć wybrany look w domu.

YSL x DouglasYSL x Douglas fot. materiały prasowe

Podium to także możliwość spersonalizowania wybranych produktów marki dzięki umieszczonemu na nim YSL PRINTING LAB. Inspirowane dziedzictwem marki Yves Saint Laurent, unikalne kolekcje zabiorą konsumentów w osobistą podróż, dzięki której każdy może wejść w posiadanie spersonalizowanego produktu od YSL.

Podium makijażowe YSL rozpocznie road tour po Polsce odwiedzając największe perfumerie Douglas, tym samym dając możliwość umówienia się na usługę makijażu oraz wypróbowania unikalnych doświadczeń konsumenckich dla klientów z całej Polski.