Gwiazda "Emily w Paryżu" - Ashley Park wnosi muzykę i taniec do Skechers!

LOS ANGELES - 15 marca 2023 - Skechers wkracza na scenę wraz z uznaną gwiazdą Broadway'u i telewizji Ashley Park przy okazji stylowej kampanii muzycznej dla popularnych sneakersów Skechers Uno. Występująca obecnie w popularnym serialu Netflix'a, Emily w Paryżu, nominowana do nagród Grammy, Critics Choice i Tony, wraz z zespołem wykonuje niezwykle oryginalną piosenkę i taniec mówiący o Skechers i jej całkowitej obsesji na punkcie "The S".

Ashley Park, która rozpoczęła swoją karierę w teatrze, stała się rozpoznawalna dzięki roli Mindy Chen w serialu Netflix’a Emily w Paryżu — którego trzeci sezon został wydany w grudniu 2022 roku, a czwarty jest w planach. Aktorkę będzie można zobaczyć w nadchodzącej komedii Adele Lim Joy Ride oraz w produkcji Netflix’a, dramacie Lee Sung Jin - Beef. 

Jak mówi gwiazda:

Teatr od zawsze kojarzył mi się z domem, więc bardzo podoba mi się, że to właśnie on jest elementem mojej pierwszej kampanii Skechers. Mam ogromny sentyment do Skechers od czasu mojej pierwszej pary, kiedy byłam dzieckiem, w której to tańczyłam na przerwach, a teraz po godzinach tańczenia w nich na scenie obok niesamowitych wykonawców, mam obsesję na punkcie tych wygodnych i stylowych butów! Czuję się spełniona i jestem podekscytowana tym, co będzie dalej.

Znana ze swojej charakterystycznej wkładki z poduszką powietrzną, ulepszonej sylwetki i żywej kolorystyki, kolekcja Skechers Uno, urzekła świat dzięki stale rozwijającej się ofercie — widziana na wybiegach i w magazynach o modzie na całym świecie jako pożądany model.

Pełna oferta obuwia Skechers jest dostępna w sklepach detalicznych Skechers oraz na stronie skechers.pl, a także w domach towarowych i sklepach obuwniczych na całym świecie. 

Więcej o: