Profesjonalne usługi i porady pielęgnacyjne w sieci perfumerii SEPHORA za darmo! Z czego możemy skorzystać?

Nadchodzące, ciepłe miesiące to idealny czas na przyjrzenie się naszym rytuałom pielęgnacyjnym i zadbanie o to, by nasza skóra po zimie otrzymywała składniki i troskę, której potrzebuje. Z pomocą przychodzą nam coraz bardziej zaawansowane i profesjonalne usługi konsultacyjne, które dostępne są bezpłatnie w sieci perfumerii Sephora.

Bardzo istotne jest, byśmy w procesie doboru kosmetyków pielęgnacyjnych, prawidłowo zdiagnozowali stan oraz potrzeby naszej skóry. Nie każdy wie, że w sieci perfumerii Sephora dostępne są profesjonalne usługi, z których możesz skorzystać bezpłatnie pod okiem eksperta.

Cyfrowa diagnozy skóry – SKIN DIAGNOSIS

Marcową nowością w sieci Sephora jest usługa Skin Disgnosis. Dzięki temu badaniu w jedyne 15 minut, poznasz stan i potrzeby swojej skóry w zakresie jej nawilżenia, ilości sebum, wielkości i ilości porów i rodzaju i głębokości zmarszczek. Specjalistyczny skaner nakładany przez konsultanta na telefon, posiada 8 diod LED i zoom x30, który pokazuje dokładny obraz skóry. Pozwala na dobranie indywidualnej pielęgnacji z zakresu: oczyszczania, nawilżania oraz uzupełnienia codziennej pielęgnacji. Usługa dostępna jest w 43 stacjonarnych perfumeriach Sephora na terenie całej Polski. Lista perfumerii, które oferują tę usługę znajdziesz na sephora.pl.

Profesjonalna analiza stanu skóry głowy z ASL

Podczas profesjonalnych wydarzeń specjalnych, które organizowane są w wybranych perfumeriach Sephora, skorzystać możesz z konsultacji specjalistycznych z wykorzystaniem urządzenia diagnostycznego ASL. Jest to cyfrowy tester stanu skóry głowy i kondycji włosów. Warianty urządzenia pozwalają na dostosowanie zakresu pomiarów do potrzeb konkretnego badania i obszaru. Urządzenie dostarczy informacji o stanie skóry, stanie utraty włosów, cechach włosów (takich jak grubość czy gęstość), wrażliwości skóry głowy oraz jej keratynizacji. Urządzenie bada również stan ujść mieszków włosowych. Spotkanie jest bezpłatne i trwa ok. 30 minut. Informacje o wydarzeniach, podczas których skorzystać można z tej usługi dostępne są na stronie perfumenrii Sephora.

Wirtualne konsultacje SEPHORA Live Expert Chat

Pomoc w skomponowaniu wiosennej rutyny pielęgnacyjnej, znajdziesz również w strefie on-line. Dzięki rozmowie z ekspertami Sephora na Sephora Live Expert Chat, skorzystać możesz z bezpłatnej konsultacji i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące pielęgnacji. Wspólnie odkryjecie też nowości kosmetyczne, dobierzecie produkty zawierające składniki, których potrzebuje Twoja skóra, by zalśnić wiosną.