Swarovski, Tous, Lilou... ta biżuteria zachwyca na walentynki 2023! Prezent idealny jednak istnieje!

Zastanawisz się nad prezentem na walentynki dla ukochanej osoby? Podpowiadamy co znajdziemy u topowych marek biżuterii! Jest dużo świecidełek w kształcie serc, które będą przypominać o miłości przez cały rok.

Swarovski mówi językiem miłości

Swarovski 2023Swarovski 2023 fot. Materiały prasowe

Walentynkowa kampania firmy Swarovski to odważne przedstawienie miłości, z kryształową biżuterią w roli głównej. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyrażenie siebie, celebrację przyjaźni czy ujawnienie głębokich emocji, firma Swarovski proponuje wyjątkowe dodatki, które dopełnią każdą stylizację. W najnowszej kolekcji walentynkowej Swarovski prezentuje błyszczące perełki, którym nie da się oprzeć. Uroczą biżuterię zdobią symbole miłości, a wszystkie elementy emanują niezaprzeczalną atrakcyjnością. W lini tej znajdziemy między innymi:  wisiorki, bransoletki i kolczyki z sercem, z wirującą taflą czystych kryształów; naszyjniki, chokery, bransolety i kolczyki z kokardami - pełne wdzięku i elegancji, a każdy z nich zawiera jasne kryształy osadzone w miejscu za pomocą techniki chattonage oraz. naszyjniki LOVE dostarcza emocji w pełnym wymiarze, z unoszącą się wstęgą, która rozwija się przed Twoimi oczami.

Swarovski 2023Swarovski 2023 fot. Materiały prasowe

Kochać to znaczy odkrywać, czyli walentynki według Tous

TOUS dołożył wszelkich starań, żeby każdą miłosną historię dało się opowiedzieć za pośrednictwem nowej kolekcji. Na poziomie projektowym, widać to w przeskalowanych formach, matowych wykończeniach czy zreinterpretowanym motywie serca wotywnego. Projekty z nowej kolekcji wykonane są ze srebra, srebra vermeil oraz 18-karatowego żółtego złota.Walentynkowe propozycje TOUS wieńczą nowe elementy istniejących już linii, takich jak oparta na opływowych, współczesnych formach Tabit, inspirowana gwiezdnymi konstelacjami Iris czy Bold Motif, w której gwoździem programu jest symbol marki, miś TOUS. Poza biżuterią, wśród walentynkowych nowości znalazły się zegarki Karat oraz linia dodatków damskich Carol, wykonanych z pikowanych materiałów w szerokiej palecie nasyconych barw. W końcu miłość to uniwersalne uczucie, ale pary mogą być tak różnorodne, jak to tylko możliwe. W nowej kolekcji TOUS, symbol serca jako oznaka romantycznej miłości staje się zatem metaforą inkluzywności. Bo każda miłość jest tak samo piękna.

Tous 2023Tous 2023 fot. Materiały prasowe

Klasyczne Lilou

Lilou postawiło na klasykę. Biżuteria z motywem serca w roli głównej to swego rodzaju frazes, jednak ten w dobrym guście i ze smakiem. Urokliwy symbol przywiązania i wzajemnej adoracji w najnowszej kolekcji Lilou spotkamy w wielu formach na przykład na pozłacanych łańcuszkach, bransoletkach na sznurku lub jako kolczyki stanowiące integralną część święta miłości. Walentynkowa linia to przede wszystkim dziewczęcy róż, naturalne kamienie i efektowne złocenia, które od razu wprowadzają do stylizacji romantyczny powiew. Biżuteria symbolizująca miłość i namiętność to idealne uzupełnienie jako prezent podczas czułej kolacji we dwojga.

Lilou 2023Lilou 2023 fot. Lilou

Więcej o:
Copyright © Agora SA