TOP 3 kolory, które będą święcić triumfy tej wiosny. Mogą cię zaskoczyć!

Kolorystyczne trendy na 2023 z pewnością są nieoczywiste, dlatego tak bardzo się wyróżniają. Wśród nich znajdziesz zarówno soczyste barwy, jak i te stonowane. Sprawdź, co się nosiło na mediolańskim Fashion Week 2023!

Mnogość trendów dla nas, przeciętnych użytkowniczek mody, to świetna wiadomość, ponieważ każda znajdzie swoją niszę. A w modzie właśnie o to chodzi - żeby czuć się swobodnie, wyrażać siebie i zyskiwać pewność!
Jeśli chcesz to robić w duchu najświeższych trendów, celuj w stylizacje w tej kolorystyce. 

1. Beże i brązy 

Z pozoru oczywiste, zawsze w modzie i zawsze w naszych szafach, w sezonie 2023 stylizacje w odcieniach beżów i brązów cieszą się niemałym powodzeniem. Klasyczne, ale odpowiednio skomponowane wyglądają świetnie. A jeśli lubisz mocne akcenty kolorystyczne, takie kolory połącz na przykład z fioletem! Na Fashion Week aż roiło się od niebanalnych kombinacji. 

Brązowe stylizacje z Fashion WeekBrązowe stylizacje z Fashion Week fot. Spotlight

>> Trend na wiosnę dla kobiet dojrzałych! [SPRAWDŹ] <<

2. Niebieski i jego wariacje 

Kolorem, który widocznie przebijał się wśród beżowo-brązowych stylizacji na Tygodniu Mody w Medionalnie z pewnością był niebieski i jego pochodne, na przykład...turkus! Niezależnie od tego czy były to tylko akcenty kolorystyczne, czy total looki dedykowane temu jednemu kolorowi, musimy przyznać, jest to powiew świeżości na modowej scenie! 

Różne odcienie niebieskiego królowały na Fashion WeekRóżne odcienie niebieskiego królowały na Fashion Week fot. Spotlight

3. Żółty 

Chociaż stylizacje z mediolańskiego Fashion Week wcale do wiosennych nie należą, trendy i wytyczne już owszem - obok brązów i niebieskiego, święci triumfy żółty. W tym kolorze stawiamy zarówno na drobne akcenty, które rozświetlą look, np. torebkę, jak i bardziej rzucające się w oczy elementy stylizacji - kurtka, płaszcz czy koszula

Żółty wraca do łaskŻółty wraca do łask fot. Spotlight

Zobacz też: Wielka wyprzedaż Lacoste! Te sneakersy i ubrania z krokodylem wyprzedają się w mgnieniu oka

Więcej o: