The Ritual of Namaste - nowa odsłona kosmetyków Rituals Cosmetics na bazie naturalnych składników

Rituals Cosmetics właśnie zaprezentowało klientom nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Czym zaskoczy nas seria The Ritual of Namaste? Odpowiadamy.

Klienci coraz świadomiej podchodzą do pielęgnacji. Zwracają uwagę nie tylko na ceny produktów, ale także na ich skład. Rituals Cosmetics postawiło na nową linię kosmetyków The Ritual of Namaste, w których składzie znalazło się minimum 95% składników pochodzenia naturalnego.

Wierzymy w świadomy wybór składników ze źródeł, które zadbają o piękno, jednocześnie nie przyczyniając się do zaburzenia równowagi w przyrodzie. 

- powiedziała Niki Schilling, Dyrektorka ds. Innowacji i Zrównoważonego Rozwoju w Rituals Cosmetics.

Kosmetyki Rituals CosmeticsKosmetyki Rituals Cosmetics Fot. Rituals Cosmetics

W nowej serii dostępne są aż cztery linie stworzone z myślą o różnych potrzebach cery. The Ritual of Namaste Glow to propozycja dla osób, które walczą z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Do ich produkcji wykorzystano m.in. bakuchiol, czyli naturalną, roślinną alternatywę dla retinolu. Klienci mogą skusić się na: krem na dzień, krem na noc oraz serum

Kosmetyki Rituals CosmeticsKosmetyki Rituals Cosmetics Fot. Rituals Cosmetics

W linii The Ritual of Namaste znajdziemy także produkty z trzech innych serii: Hydrate, Ageless i Purify. Kosmetyki są już dostępne w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnie w sklepach brandu.

Zobacz też: kosmetyki do pielęgnacji ciała z wyprzedaży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.