Narciso Rodriguez i Zara połączyli siły! Efekt? Elegancka kolekcja, która właśnie trafiła do sprzedaży

W Zarze pojawiła się wyjątkowa kolekcja przygotowana przez amerykańskiego projektanta Narciso Rodrigueza. Czym inspirował się designer przy tworzeniu linii dla znanej sieciówki oraz ile trzeba zapłacić za produkty? Odpowiadamy!

Zara lubi zaskakiwać swoich klientów. Właśnie do sprzedaży trafiła linia przygotowana we współpracy z amerykańskim projektantem Narciso Rodriguezem. Inspiracją do stworzenia kolekcji były archiwalne projekty designera z lat 90. Artysta od lat czerpał natchnienie z kształtów ludzkiego ciała. Dbał również o minimalizm oraz ponadczasowy charakter oferowanych produktów. Tak jest też w przypadku modeli przygotowanych dla Zary.

Narciso Rodriguez x ZaraNarciso Rodriguez x Zara Mat. prasowe Zara

Co finalnie trafiło do sprzedaży? Klienci hiszpańskiej sieciówki mogą skusić się m.in. na bieliźnianą sukienkę, ołówkową spódnicę, gorset oraz spodnie. Projektant zadbał także o efektowne obuwie. W tym przypadku postawił na szpilki z noskiem w szpic. Najtańszym produktem z tej linii jest skórzany pasek, który można kupić za 119 złotych. Najdroższy okazał się jednak płaszcz, który kosztuje 1499 złotych. Kolekcja jest już dostępna online Zary oraz wybranych sklepach stacjonarnych.

Narciso Rodriguez x ZaraNarciso Rodriguez x Zara Mat. prasowe Zara

Rodriguez nie krył zachwytu nad współpracą z przedstawicielami Zary:

Mają naprawdę entuzjastycznych, energicznych ludzi, podekscytowanych każdym aspektem tej współpracy. I to była dla mnie przyjemność - zobaczyć ludzi, których nie było przy tym, kiedy te ubrania były pokazywane po raz pierwszy, a teraz świętujących i cieszących się nimi tak samo, jak my 20 lat temu.

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki na jesień 2022.

Więcej o: