Marka Simple wraca w wielkim stylu! Jej projekty są tak piękne, że chcemy mieć je wszystkie w szafie

Projekty inspirowane latami 90., na których od zawsze bazowała polska marka Simple to poszanowanie dla minimalizmu i prostoty. Dziś w nieco odświeżonej i unowocześnionej wersji brand prezentuje relaunch za pomocą platformy Modivo. Te projekty zapierają dech w piersiach!

Krótka historia marki

Marka Simple powstała z zamiłowania do designu i kreowania pięknych projektów dla kobiet, tak aby na co dzień czuły się dobrze ze swoim stylem. Założony w 1993 roku brand od samego początku tworzył produkty, które wyróżniała jakość wykonania i oryginalność. To właśnie dzięki zamiłowaniu do mody marka Simple odniosła ogromny sukces, o czym może świadczyć współpraca ze światowymi top modelkami takimi jak: Magda Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska czy Marcelina Sowa. Ponadto powstało ponad 40 butików marki, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

W 2006 roku markę Simple Creative Products przejęła grupa Gino Rossi, która dziś z kolei jest częścią spółki MODIVO. Obecne kolekcje projektuje nie kto inny jak Wojciech Bednarz, były projektant marki Vistula. Simple zachowała swój pierwotny charakter w dbałości o te wartości, które śmiało można określić mianem DNA tej marki.

SimpleSimple fot. materiały prasowe

Dla kogo projekty marki?

Wierzymy w minimalizm, dbamy o estetyczne detale i wizualną równowagę całości.

Simple od zawsze kreowała produkty ponadczasowe - proste w formie, ale wyróżniające się oryginalnymi detalami. Dziś to ucieleśnienie prostoty, funkcjonalności i nowoczesności. Brand powstał dla wszystkich fanek surowego minimalizmu, które jego zasadami kierują się nie tylko w szafie, ale także w codziennym życiu. Kobieta marki Simple lubi w subtelny sposób podkreślać swoją kobiecość, być zmysłowa i seksi, ale bez zbędnego prowokowania. Taka po prostu jest.

SimpleSimple fot. materiały prasowe

Co znajdziemy w asortymencie marki?

Nowa kolekcja to przede wszystkim casualowe kroje i zestawy na wieczorne wyjścia. W asortymencie marki znajdziemy niezawodny denim, ponadczasowe T-shirty, zmysłowe sukienki, obszerne garnitury i inne części garderoby – wszystko po to, by swobodnie skompletować elektryzujące total looki i budować wymarzoną szafę kapsułową. Pomaga w tym ograniczona paleta barw sprowadzająca się do tych podstawowych plus wybranych - aktualnie będących w trendach.

Cała kolekcja dostępna na modivo.pl

SimpleSimple fot. materiały prasowe

Więcej o: