Tiktokerki znalazły sposób na nowe bikini. Majtki kluczem do szałowego wyglądu na plaży

Wydawać by się mogło, że o stylizacjach na plażę wiemy już wszystko. Okazuje się jednak, że wyobraźnia tiktokerek nie zna granic. Tym razem wykorzystały majtki w zupełnie nowy sposób. Efekt? Bikini, którego nie będzie miała żadna inna plażowiczka. Wybraliśmy trzy triki, które odmienią twój wizerunek na wakacjach.

Część z nas już rozpoczęła wakacje, reszta wciąż czekają na długo wyczekiwany urlop. Szykując się na wypoczynek na plaży, warto zaopatrzyć się w stylowy strój kąpielowy. Tiktokerki wpadły na pomysł, by zrezygnować z tradycyjnych zestawów na rzecz ciekawych i czasami zaskakujących kompletów stworzonych z majtek od bikini. Wybraliśmy trzy triki, które warto wypróbować.

BikiniBikini Shutterstock

Różnica w cenie między górą a dołem bikini może być spora. Użytkowniczki TikToka radzą jednak, w jaki sposób można zaoszczędzić, a przy tym stworzyć niezwykle oryginalny look na plażę. Wszystko czego potrzebujesz to dwie pary klasycznych majtek. Jedną z nich wykorzystaj w tradycyjny sposób, drugą - jako asymetryczny stanik. Najdłuższa cześć, która do tej pory znajdowała się na dole, teraz będzie pełniła funkcję ramiączka umieszczonego na jednym z ramion. Teraz między otwory, w których zazwyczaj umieszczałaś nogi, przełóż każdą z rąk. W ten sposób stworzysz supermodny strój, który dodatkowo ma podtrzymać biust. Oczywiście propozycja ta ma szansę się sprawdzić wyłącznie w przypadku pań z mniejszymi piersiami.

Co jeśli mamy dość skąpe bikini? Tiktokerki postanowiły wykorzystać także i takie modele. W tym przypadku górę od stroju kąpielowego pomogą stworzyć dwie pary majtek. Tym razem głowę przełóż przez jeden z otworów przygotowanych na nogi. W ten sposób dłuższa część znajdzie się na wysokości piersi. Jedną z nich umieść w środku. Czynność powtórz z drugą stroną. Tego sposobu również nie polecamy kobietom z dużym biustem.

O tym, że bikini z górą przypominającą crop top z dekoltem halter jest teraz na topie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Okazuje się, że niektóre tiktokerki stworzyły go z majtek od bikini. W tym przypadku otwory na nogi pełnią zupełnie inną rolę. W pierwszym z nich powinna zostać umieszczona talia, natomiast przez drugi przekładamy głowę, tak, by materiał, który zazwyczaj opinał biodra, znalazł się wokół szyi. Reszta majtek będzie zabezpieczać biust. Z tyłu plecy pozostaną odkryte. Podobnie jak w dwóch pierwszych przypadkach, naszym zdaniem ten sposób również nie sprawdzi się w przypadku  dużych piersi.

Zobacz też: najmodniejsze stroje kąpielowe z wyprzedaży.

Więcej o: