Wielkie otwarcie butiku Philippa Pleina! Brałyśmy udział w tym magicznym wydarzeniu [relacja]!

2 czerwca 2022 r. odbyło się wielkie otwarcie ekskluzywnego butiku Philippa Pleina w Domu Dochodowym w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie. W wydarzeniu wziął udział sam projektant, który zaprosił wszystkich fanów z Polski do świata marki, w którym to moda łączy się z bezkompromisowością.

Otwarcie nowego miejsca

Światowej sławy projektant Philipp Plein, koncert hip-hopowy Dixon37, topowe polskie gwiazdy takie jak Joanna Opozda, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Baron, Anna Wendzikowska, Paulina Sykut-Jeżyna czy Marcelina Zawadzka, ekskluzywne samochody BMW, wyśmienite koktajle na bazie wódki serwowane przez Belvedere oraz catering od restauracji AleGloria – tak w skrócie można opisać wielkie otwarcie butiku Philippa Pleina, które odbyło się 2 czerwca 2022 r. w Domu Dochodowym w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie. To było niezwykle ważne wydarzenie nie tylko dla marki Philipp Plein oraz Moliera 2, ale również całego rynku mody w Polsce. Philipp Plein to projektant bezkompromisowy, którego nie da się zamknąć w sztywnych ramach. Niezwykle kreatywny, z niecodziennym podejściem do biznesu. Otwierając swoje luksusowe salony, organizuje zapadające w pamięć, niezwykłe wydarzenia. Tym razem nie było inaczej.

Otwarcie butiku Philipp Plein w WarszawieOtwarcie butiku Philipp Plein w Warszawie fot. materiały prasowe

Jestem bardzo szczęśliwy, że dzisiaj mogę być w Warszawie i otworzyć pierwszy butik w Polsce. Jestem tu pierwszy dzień, ale już miałem szansę przekonać się, że to pięknie miasto pełne ludzi kochających modę. To, co mnie szczególnie cieszy, to że mam takiego partnera biznesowego jak Moliera 2.

- komentuje projektant.

Butik Philippa Pleina jest całkowicie zgodny ze stylem kreowanym przez projektanta. Podążając za dewizą „more is more", odwiedzający salon w samym centrum Warszawy mogą nie tylko na żywo zobaczyć projekty znanego designera, ale również przenieść się do świata marki. Dla Pleina bardzo istotna jest lokalizacja butików, ale także ich efektowny wystrój – design przestrzeni idealnie współgra z buntowniczą naturą kreatora. W Warszawie na 200 m2 Domu Dochodowego w zabytkowej kamienicy dostępne są najnowsze kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Zobaczcie naszą Tik Tok'ową relację z wydarzenia:

Jego moda to przede wszystkim projekty z pazurem, idealne dla wszystkich niepokornych kobiet i mężczyzn. To niebanalne wzory, kontrastowe połączenia oraz seksowne i luksusowe dodatki i akcesoria. Jeden element garderoby proponowany przez projektanta potrafi ożywić i nadać wyrazistości zwykłym jeansom czy starym tenisówkom. Kamień, marmur, czaszka wysadzana kryształami, złota palma – to elementy luksusu i przepychu, które Plein swobodnie łączy ?z pewnego rodzaju surowością materiałów i krojów. Jego projekty noszą światowe gwiazdy, takie jak Paris Hilton, Jennifer Lopez, Bella Hadid, Sofia Richie, Kylie Jenner, David Beckham czy Sean Paul.

Otwarcie butiku Philipp Plein w WarszawieOtwarcie butiku Philipp Plein w Warszawie fot. materiały prasowe

Już teraz odwiedź butik Philippa Pleina, wybrane salony Moliera 2 oraz stronę internetową Moliera2.com!

Więcej o: