Żabson w nowej kampanii Zalando. Eksperymentuj z modą i "Daj się zauważyć"

Od 1 maja w całej Polsce możemy podziwiać nową kampanię Zalando "Daj się zauważyć". Na zdjęciach pojawił się Żabson, który wspólnie z dziewczyną oraz innymi artystami zachęca do wyrażania siebie, prezentując przy tym różny wymiar streetwearu. Zobaczcie efekty tej współpracy.

Żabson to gwiazda młodego pokolenia, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny. Artysta właśnie pojawił się w nowej kampanii Zalando, która zachęca do wyrażania siebie i podkreślania swojej indywidualności. Warto podkreślić, że gwieździe towarzyszy także jego dziewczyna, Lila Janowska. Oprócz pary w kampanii wzięli również udział fotografka Wiktoria oraz Alex i Piotrek z ekipy Internaziomali. Nieprzypadkowo zdjęcia autorstwa Bartka Wieczorka wykonano w charakterystycznych, warszawskich miejscach takich jak m.in. schodki nad Wisłą.

Kampania ZalandoKampania Zalando Mat. prasowe Zalando / fot. Bartek Wieczorek

Bohaterowie kampanii "Daj się zauważyć" prezentują różne wymiary streetwearu.

W Zalando wierzymy, że nasz szeroki asortyment daje ludziom szansę na eksperymentowanie i wyrażanie siebie. Ta kampania ma to podkreślać i wyzwolić poczucie wpływu, jaki każde z nas ma na kulturę streetwearu.

- podkreślił Marius Brintrup, Head of Buying Men Shoes and Accessories w Zalando. Kampanie można podziwiać od 1 maja na terenie całego kraju.

Kampania ZalandoKampania Zalando Mat. prasowe Zalando / fot. Bartek Wieczorek

Zobacz też: najwygodniejsze sneakersy na wiosnę 2022.

Więcej o: