Tommy Hilfiger oraz Shawn Mendes rozpoczynają wieloetapową współpracę. My zachwycamy się video zwiastującym kampanię "Classics Reborn"!

Pierwszy etap partnerstwa Shawna Mendesa i Tommy'ego Hilfigera "Play It Forward" rozpoczyna kampania na lato 2022 pt. "Classics Reborn". To video nas zachwyciło!

Tommy Hilfinger x Shawn Mendes 

Nowa kolekcja, w której występuje Shawn Mendes to wielopłaszczyznowa współpraca, którą rozpoczyna globalna kampania letniej kolekcji „Classics Reborn". Największym atutem współpracy jest to, że kolekcja będzie wykonana z całości z bardziej zrównoważonych, ekologicznych materiałów. Kampania została sfotografowana przez Craiga McDeana i przedstawia Shawna Mendesa w najnowszej kolekcji pt. "1985 Program". Możemy w niej zobaczyć Shawna z koszulce polo 1985 wykonanej z organicznej bawełny. Piosenkarz ma też na sobie bardziej ekologiczny jeans, wykonany w 20% z bawełny pochodzącej z recyklingu poużytkowego. W nowej kolekcji z Shawnem Mendesem użycie bawełny organicznej pozwoliło zmniejszyć ekwiwalent CO2 o około 48% i uniknąć 692 ton jego emisji. 

Punktem kulminacyjnym partnerstwa z piosenkarzem będzie wspólna kolekcja kapsułowa, która zadebiutuje wiosną 2023 roku i która będzie połączeniem ponadczasowego stylu marki z innowacyjnymi materiałami, tkaninami pochodzącymi z recyklingu oraz będzie oparta o gospodarkę cyrkulacyjną.

Tommy Hilfiger x Shawn MendesTommy Hilfiger x Shawn Mendes fot. mat. prasowe

 

Tommy Hilfiger ogłasza kampanię video Tommy Hilfiger x Shawn Mendes "Classics Reborn"

Tommy Hilfiger ogłosił premierę video do kampanii Classics Reborn, przedstawiającą najnowszą współpracę marki z Shawnem Mendesem. Częścią działań będą niestandardowe kreacje dla Shawna podczas trasy koncertowej Wonder: The World Tour.

Oddając hołd historii marki, video przedstawia Shawna Mendesa grającego na gitarze i śpiewającego cover taneczno-rockowego utworu Bruce'a Springsteena z połowy lat 80. „Dancing in the Dark", który został nagrany wyłącznie dla tego projektu. Trójkolorowa bandana jest schowana w tylnej kieszeni dżinsów Shawna – to nawiązanie do wyglądu Springsteena z oryginalnego video. Film został nakręcony w Austin w Teksasie pod kierownictwem Craiga McDeana i Theo Stanleya. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.