GUESS ogłasza powrót muzycznej supergwiazdy i ikony mody J Balvina w kolekcji Guess Orginals x J Balvin Amor

Kolekcja inspirowana jest dokumentem "The Boy from Medellin", który pokazywał przygotowania J Balvina do koncertu na stadionie w jego rodzinnym mieście. Nawiązuje do kultowych grafik i tkanin GUESS i jednocześnie kładzie nacisk na to, kim jest Balvin prywatnie oraz jaką drogę przeszedł ku poprawie swego zdrowia psychicznego.

Guess Originals właśnie wprowadziło na rynek nową kolekcję, która zachwyci nie tylko Gen Z! Powstała ona we współpracy ze światową gwiazdą muzyki i ikoną mody J Balvinem i jest dostępna na stronie www.guessoriginals.eu oraz w wybranych sklepach Guess.

Współpracujemy już od kilku lat. Chemia między nami jest świetna. Mamy coś więcej niż partnerstwo biznesowe, jest to przyjaźń – praca z Nicolai i GUESS to jak praca z rodziną. Ta najnowsza współpraca dotyczy pokoju i miłości – tego właśnie teraz potrzebujemy

- mówi Balvin. 

Przesłanie i idea kolekcji J Balvina

Kolekcja Guess Originals x J Balvin Amor wpisuje się w przesłanie "amor y paz", czyli "pokój i miłość". Nawiązuje do pozytywnego myślenia, radości i szczęścia. Właśnie z tego względu projekty marki są jasne, nieco zwariowane, budzą dobre emocje. Kolekcja oferuje mieszankę żywych i pastelowych barw w najróżniejszych odcieniach. W całej linii ubrań wyraziste są grafiki, zdobienia i printy - paski, serca, koniczyny. Zdjęcia z kampanii zostały zrobione na ulicach rodzinnego miasta J Balvina - Medellin. 

Kolekcja GUESS x J BALVIN AMORKolekcja GUESS x J BALVIN AMOR mat. prasowe

Na co zwrócić uwagę w nowej kolekcji?

Jeśli chodzi o męską linię, warto przyjrzeć się spodniom cargo o luźnym kroju, uszytym z tkaniny diagonalnej, a także koszulom kempingowym z ekologicznego sztucznego jedwabiu, które łączą się z dopasowanymi kąpielówkami. Podstawowe elementy, takie jak dżinsowa kurtka trucker i spodnie carpenter, to kolejne elementy z nowej kolekcji Guess, które nas zachwyciły. Kobieca kolekcja zdominowana jest przez koszule z grafikami, stroje kąpielowe i topy. Letnie ubrania, takie jak szydełkowe sukienki oraz dodatki w jasnych barwach dopełniają linię i wpisują się w wyluzowany, energiczny styl życia lansowany zarówno przez Guess Originals, jak i J Balvina. Cała kolekcja składa się z 47 produktów w cenie od 120 zł za skarpetki do 865 zł za kultową kurtkę.

Kolekcja GUESS x J BALVIN AMORKolekcja GUESS x J BALVIN AMOR mat. prasowe