Vistula wchodzi z przytupem w Nowy Rok! Moda dla niej i dla niego, którą wykorzystasz w karnawale

Vistula to polska marka, w której ofercie znajdziecie nie tylko eleganckie stroje do pracy, ale również na specjalne okazje jak karnawał. Czym tym razem zaskoczył klientów znany brand? Sprawdziliśmy!

Karnawał to czas zabawy i radość. Chcąc dobrze wykorzystać ten okres, warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Bal karnawałowy, a może spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół? Każda okazja jest dobra, aby się wystroić i poczuć ten wyjątkowy vibe.

Kolekcja VistulaKolekcja Vistula Mat. prasowe Vistula

W ofercie polskiej marki Vistula można znaleźć propozycje strojów na różne okoliczności. Chcąc spędzić wieczór na wystawnym przyjęciu, sięgnij po wizytową marynarkę, którą możesz dobrać zarówno do efektownej sukni, ale też jedwabnej koszuli połączonej z wygodnymi spodniami lub spódnicą.  Panowie mogą skusić się na garnitur, z których zresztą słynie brand.

Kolekcja VistulaKolekcja Vistula Mat. prasowe Vistula

Szykując się na domówkę, zwróć uwagę na ciepły sweter lub golf, które w połączeniu z casualowymi spodniami pomogą stworzyć ciekawy, a jednocześnie komfortowy outfit. Męska część klientów firmy może zaś zdecydować się na ponadczasowe, flanelowe koszule lub wełniane marynarki.

Zobacz też: eleganckie sukienki z wyprzedaży.

Więcej o: