Bielizna termiczna też może być seksowna! Polska marka Love On The Snow zaskakuje nową kolekcją

Love On The Snow to marka, która powstała w 20218 roku. Teraz w ofercie brandu pojawiła się zupełnie nowa kolekcja bielizny termicznej, która przypadnie do gustu nie tylko fankom szaleństwa na stoku.

Love On The Snow stworzono z myślą o kobietach, które szczególnie zimą nie lubią zakładać na siebie zbyt wielu warstw. Bielizna termiczna to doskonała propozycja nie tylko na szaleństwo w górach, ale jak się okazuje także na co dzień. Polska marka postanowiła stworzyć produkty, które nie tylko będą wygodne i praktyczne na co dzień, ale tez zachwycą designem.

Nowa kolekcja Love On The SnowNowa kolekcja Love On The Snow Mat. prasowe Love On The Snow / Kasia Ładczuk

Jeszcze niedawno bielizna termiczna wielu z nas kojarzyła się z niezbyt kobiecymi propozycjami, których jedynym celem było zapewnienie ciepła podczas największych mrozów. Love On The Snow postanowiło zerwać z tym stereotypem.

Chcemy, by projekty LOVE ON THE SNOW odwoływały się do sportów zimowych, pozostając jednocześnie w swojej eleganckiej i luksusowej oprawie.

- powiedziała Joanna Kołodziejczak, właścicielka marki. Właśnie dlatego w ich ofercie pojawiły się bardzo kobiece i zmysłowe modele, które wykonano z wełny merino połączonej z tenclem. Warto pamiętać, że to naturalne i biodegradowalne tkaniny, które wyróżniają się doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi i antybakteryjnymi. W kolekcji Simple Pleasures znalazły się nie tylko topy oraz majtki, ale również supermodne body.  

Nowa kolekcja Love On The SnowNowa kolekcja Love On The Snow Mat. prasowe Love On The Snow / Kasia Ładczuk

Zobacz też: najmodniejsza bielizna na co dzień.

 

Więcej o: