Płynny ruch z nową kolekcją ASICS NAGARE. Marka zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu

Ruch to zdrowie i chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Marka ASICS słynie z kolekcji przygotowanych z myślą o aktywności fizycznej. Właśnie w ich asortymencie pojawiła się nowa kolekcja NAGARE dla kobiet, które nie boją się nowych wyzwań.

Nowa kolekcja ASICS

Chłodniejsze pory roku to dobra wymówka, aby zrezygnować z aktywność na świeżym powietrzu. ASICS postanowiło jednak znaleźć sposób, aby przekonać do tego swoje klientki. W ich asortymencie właśnie pojawiła się kolekcja NAGARE stworzona do treningu w terenie.

Nowa kolekcja ASICS NAGARENowa kolekcja ASICS NAGARE Mat. prasowe ASICS / Kolaż Avanti24

Produkty wykonano z myślą o wygodzie oraz wsparciu wykonywanych ćwiczeń. W linii znalazły się wyczynowe koszulki biegowe, legginsy, kurtka i biustonosz sportowy z technologią wspierającą dynamiczny ruch. Do ich stworzenia użyto lekkich oraz ergonomicznych materiałów. Jeśli chodzi o kolorystkę, brand postawił na stonowane barwy jak róż, biel, fiolet, granat i czerń.

Nowa kolekcja ASICS NAGARENowa kolekcja ASICS NAGARE Mat. prasowe ASICS / Kolaż Avanti24

Buty do biegania od ASICS

Ubrania do codziennego treningu to niejedyna nowość w kolekcji NAGARE. ASICS postanowił stworzyć buty zapewniające dodatkowy komfort podczas damskiego stylu biegania. Modele GEL-NIMBUS 23 i GEL-KAYANO 28 zawierają specyficzne dla płci rozwiązanie TRUSSTIC, czyli dodatkowy, 3-milimetrowy spadek pięty oraz niższą gęstość podeszwy środkowej. Oprócz tego buty GEL-PULSE 13 zawierają dodatkowe wzmocnienie wokół pięty i kołnierza dla wygodniejszego dopasowania oraz lepszego wsparcia kostki.

Nowa kolekcja ASICS NAGARENowa kolekcja ASICS NAGARE Mat. prasowe ASICS

ASCIS stawia na zdrowie

Japońska marka ASCIS powstała w 1977 roku. W kolekcjach brandu można znaleźć przede wszystkim sportowe ubrania i dodatki, które z powodzeniem sprawdzą się także w casualowych stylizacjach Nie każdy jednak wie, skąd pomysł na nazwę brandu. Założyciel firmy Kihachiro Onitsuka zainspirował się łacińskim powiedzeniem "Anima Sana In Corpore Sano", czyli w "zdrowym ciele, zdrowy duch", których pierwsze litery stworzyły nazwę ASICS.

Nowa kolekcja ASICS NAGARENowa kolekcja ASICS NAGARE Mat. prasowe ASICS

Zobacz też: najwygodniejsze legginsy na co dzień.

Więcej o:
Copyright © Agora SA