Nowe historie Puccini na jesień-zimę 2021/22. Czym tym razem zaskoczył klientów polski brand?

Autumn Stories to najnowsza kolekcja polskiej marki Puccini. Jakie produkty mogą już znaleźć klienci firmy? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Sezon jesień-zima u polskiej marki Puccini

Polska marka Puccini właśnie zaprezentowała klientom swoją najnowszą kolekcję Autumn Stories na sezon jesień-zima 2021/22. W linii dominują torby stworzone z myślą o stylowych kobietach, które cenią sobie nie tylko jakość, ale również ponadczasowy design. Do sprzedaży oprócz takich klasyków jak shopperki i listonoszki, trafiły także supermodne i wygodne nerki oraz torebki na ramię. Brand nie zapomniał także o coraz popularniejszych plecakach. To właśnie z nimi w roli głównej projektanci firmy postanowili stworzyć zestawy, do których klientki mogą dobrać pasującą kolorystycznie torebkę. Marka nie zapomniała także o  trendzie na miniaturowe dodatki. W ofercie polskiego brandu pojawiły się m.in. torebeczki w kształcie puzderka. Produkty wykonano ze skór ekologicznych. W tym sezonie w kolekcji Puccini dominują nie tylko klasyczne barwy jak beż i czerń, ale również zieleń, pomarańcz, a nawet czerwień.

Autumn Stories od PucciniAutumn Stories od Puccini Mat. prasowe Puccini / Magdalena Kozicka

Puccini nie tylko dla pań

Puccini oferuje klientom nie tylko stylowe dodatki dla pań, ale również dla panów. W kolekcji Autumn Stories mężczyźni mogą skusić się m.in. na ponadczasowe plecaki, ale również torby do ręki, a nawet modele crossbody. W linii znalazły się również pojemne portfele oraz eleganckie paski. Projektanci firmy nie zapomnieli także o pakownych walizkach. Tym razem nowością jest linia Los Angeles, którą zdobi widoczny logotyp marki.

Autumn Stories od PucciniAutumn Stories od Puccini Mat. prasowe Puccini / Magdalena Kozicka

Najpiękniejsze torebki znajdziesz na Avanti24.pl [DOBRE CENY]

Więcej o: