Torebka imitująca opakowanie po makaronie. Nowojorski artysta zaskakuje pomysłem

Nikolas Bentel wywołał spore zamieszanie swoim ostatnim projektem. Zaprezentował na Instagramie torebkę w kształcie opakowania makaronu konkretnej marki. To niejedyny projektant, który stworzył "smakowite" dodatki.

The Pasta Bag od Nikolasa Bentela

Nikolas Bentel to nowojorski artysta, który swoim ostatnim projektem wywołał spore zamieszanie w świecie mody. Na Instagramie opublikował zdjęcia torebki w niecodziennym kształcie. Designer postanowił odwzorować opakowanie makaronu Barilla. Pomysł na stworzenie tego dodatku powstał podczas pandemii, gdy artysta kolejny raz przygotowywał sobie posiłek z produktem z oferty włoskiej firmy. Torebka doskonale odwzorowuje oryginalne opakowanie, jednak aby można było użyć jej w formie stylowego dodatku, Bentel dodał rączkę w niebieskim kolorze oraz złoty łańcuszek. Na stronie internetowej nowojorczyka limitowana torebka jest już niestety wyprzedana.

Jedzenie dla fashionistek

Nowojorski artysta to niejedyna osoba, która w projektach czerpie inspirację z otaczającego świata i rzeczy codziennego użytku. Jeremy Scott to kolejny projektant, który swoimi kolekcjami szokuje świat mody. Inspiracją do stworzenia kolekcji Moschino Resort 2022 były musicale z lat 50., a motywem przewodnim linii było jedzenie dostępne w restauracjach. Podobnie jak w przypadku Nicolasa Bentela, Scott postanowił odwołać się do panującej na całym świecie pandemii, gdy nie każdy mógł wychodzić do ulubionych barów lub kawiarni. W kolekcji znalazła się m.in. spódnica przypominająca hamburgera i sukienka o fasonie hot-doga. Są także stylowe dodatki. Torebka w kształcie lodów, burgerowe kolczyki i turban przypominający bitą śmietanę z wisienką wywołały uśmiech na wielu twarzach. 

Moschino Resort 2022Moschino Resort 2022 IMaxTree

Diet Prada (@diet_prada) to profil na Instagramie, którego założyciele zwracają uwagę obserwatorów na zaskakujące pomysły znanych marek. To właśnie jego twórcy w 2018 roku zauważyli podobieństwo sneakersów Nike do plasterków bekonu. Musimy przyznać, że buty rzeczywiście na pierwszy rzut oka mogą niektórym osobom kojarzyć się z jednym z najpopularniejszych przysmaków Amerykanów.

Najmodniejsze torebki znajdziesz na Avanti24.pl [WYPRZEDAŻ]

Więcej o: