Babcia francuskiego projektanta Jacquemusa udowodniła, że wiek to tylko liczba! Liline robi furorę w projektach wnuka

Jeden z najpopularniejszych projektantów młodego pokolenia, Jacquemus, pochwalił się na Instagramie serią zdjęć, na których jego projekty prezentuje wyjątkowa modelka. Przed obiektywem Francuza stanęła jego babcia Liline. Efekty sesji zachwyciły fanów designera!

Babcia Jacquemusa została modelką

Dla francuskiego designera rodzina była zawsze najważniejsza. Pierwsze projekty 32-letniego projektanta nosiła jego nieżyjąca już mama. Jacquemus to zresztą jej panieńskie nazwisko. Teraz na Instagramie mężczyzna opublikował zdjęcia babci. Liline zaprezentowała się w ubraniach i dodatkach z wiosennej kolekcji marki stworzonej przez wnuka. Za obiektywem stanął projektant, dzięki czemu modelka mogła czuć się swobodnie i pewnie, co można zauważyć na zdjęciach. Nie zabrakło fotografii w różowym garniturze, słomianym kapeluszu w rozmiarze XL oraz bestsellerowych torebek. Babcia Jacquemusa udowodniła klientkom marki, że ubrania, które tworzy wnuk pasują każdej kobiecie niezależnie od wieku. Liliene nie tylko zapozowała bez stanika, ale też zaprezentowała się światu bez makijażu, potwierdzając przy tym, że moda nie zna granic i jest dla wszystkich!

Babcia Jacquemusa w jego projektachBabcia Jacquemusa w jego projektach Instagram @jacquemus

Jacquemus podbija świat mody

Simon Porte Jacquemus urodził się w 1990 roku i od dziecka interesował się modą. Do wszystkiego, co do tej pory osiągnął, dotarł dzięki ciężkiej pracy i projektom, które od lat są przedmiotem westchnień wielu kobiet. Prawdziwą furorę robią nie tylko sukienki (model w kremowym kolorze, który będąc już w ciąży zaprezentowała Gigi Hadid, do dziś cieszy się ogromną popularnością), ale również torebki. Na punkcie miniaturowego kuferka z metką designera oszalały blogerki i największe, światowe gwiazdy.

Kendall Jenner na pokazie kolekcji Jacquemusa jesień-zima 2021/22 / Simon Porte Jacquemus / Gigi Hadid na pokazie JacquemusaKendall Jenner na pokazie kolekcji Jacquemusa jesień-zima 2021/22 / Simon Porte Jacquemus / Gigi Hadid na pokazie Jacquemusa IMaxTree / Instagram @gigihadid

Najpiękniejsze torebki z wyprzedaży znajdziesz na Avanti24.pl!

Więcej o: