Nowa kolekcja Triumph Shape Smart. Przełomowa bielizna modelująca, która pozwala kobietom pokochać swoje ciało

Marka Triumph ogłasza wprowadzenie kolekcji Shape Smart w sezonie AW21. To nowa linia, która oferuje innowacyjną i dodającą pewności siebie bieliznę modelującą, zmieniającą podejście do kobiecego ciała.

Jest taki sekret, którym będziesz chciała się podzielić ze wszystkimi kobietami w Twoim życiu... Bielizna modelująca, która jest tak wygodna, że możesz ją nosić przez cały dzień.

Czy kiedykolwiek chciałaś wysmuklić uporczywe wałeczki lub założyć bieliznę, dzięki której Twoje ulubione ubrania będą na Tobie lepiej leżały? Funkcjonalny i inteligentny design kolekcji Triumph Shape Smart spełnia wszystkie te wymagania, a najwyższy poziom komfortu, który oferuje, oznacza, że możesz nosić ją w ciągu dnia, w biurze, aż po wieczorowe wyjścia. To rewolucja w dziedzinie bielizny modelującej!

Nasze klientki zawsze były w centrum naszych projektów i rozwoju produktów. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy być pionierem na rynku, wprowadzając najnowszą kolekcję bielizny modelującej skupioną na konsumencie, która została naprawdę zainspirowana i współtworzona z naszymi klientkami. Wysłuchaliśmy potrzeb kobiet w różnym wieku, o różnych figurach i o różnym pochodzeniu. Rezultatem jest seria, która wyznacza nową erę bielizny modelującej opartej na potrzebach kobiet, która nie tylko wysmukla sylwetkę, ale jednocześnie maksymalizuje komfort, jak żaden inny obecnie dostępny produkt

- komentuje Sian Thomas, Global Head of Creative Design w Triumph.

Triumph - nowa kolekcjaTriumph - nowa kolekcja fot.Triumph

Kolekcja Shape Smart zawiera inteligentny biustonosz bez fiszbin i figi, które zapewniają optymalne dopasowanie i wsparcie, jednocześnie dopasowując się do indywidualnego kształtu i sylwetki kobiety. Jedną z wyjątkowych cech biustonosza Shape Smart jest to, że nadal posiada innowacyjne miseczki z pianki 4D i niewidoczne wsparcie modelujące oryginalnego biustonosza Fit Smart, pozwalając mu dopasowywać do wszystkich kształtów, bez względu na wahania masy ciała, które zauważamy w ciągu miesiąca. Zaprojektowany w rewolucyjnym systemie rozmiarów od 01-05, pasuje do szerokiej gamy kształtów ciała i rozmiarów biustu od miseczki A do D +.

Shape Smart podkreśla naturalne krągłości ciała, a dzięki płaskiej krawędzi nie wpija się w skórę, zapewniając komfort noszenia . Efekt wygładzenia i wygody uzyskujemy dzięki zabudowanej, a jednocześnie bardzo lekkiej optycznie siateczce poprowadzonej pomiędzy miseczkami. Dzięki temu sylwetka optycznie się wysmukla.

W koszulkach Functional Shirt z tej serii zastosowano projekt i technologię 4D biustonosza Fit Smart, zintegrowanego z produktem w celu zapewnienia dyskretnego podtrzymania biustu. Miękki, elastyczny materiał zapewnia całkowitą przewiewność i nowy poziom komfortu. Podobnie jak w przypadku biustonosza Shape Smart, ma innowacyjną, dyskretnie wbudowaną siateczkę wkomponowaną pomiędzy skrzydełkiem a ramiączkiem, nadając sylwetce wysublimowania.

Serię Shape Smart uzupełnia gama fig modelujących i body: z oddychającą funkcją kontroli brzucha, delikatnym efektem modelującym i wygładzającym materiałem. Wysmuklają sylwetkę bez stwarzania dyskomfortu. Każdy element tej serii został zaprojektowany z myślą o wygodzie na co dzień.

Więcej o: