"Kaiser Karl": nowy serial o Karlu Lagerfeldzie. Czym zaskoczy nas produkcja Disneya?

Na platformie Disney + ma pojawić się nowy serial o Karlu Lagerfeldzie. Czym zaskoczy nas produkcja o jednym z największych projektantów? Zdradzamy szczegóły!

"Kaiser Karl" – nowa produkcja Disney +

Disney właśnie ogłosił, że rozpoczął prace nad nowym serialem o Karlu Lagerfeldzie. "Kaiser Karl" ma powstać na podstawie biografii Raphaëlle Bacqué, która w swojej książce przybliżyła czytelnikom historię byłego dyrektora kreatywnego domu mody Chanel. Uwagę zwraca nie tylko praca Lagerfelda, ale także jego życie osobiste, które było również bardzo interesujące. Serial ma zaprezentować światu drogę designera na szczyt, a pierwsze kadry przeniosą widzów do 1972 roku. Warto zaznaczyć, że lata 70. to jeden z najważniejszych okresów w branży mody, która w tym czasie przeżywał transformację. Światem zawładnęli hippisi, a ich oryginalny styl zastąpił eleganckie, wizytowe stroje, królujące w poprzednich dekadach. To wszystko będą starali się ukazać twórcy "Kaiser Karl".

Kiedy "Kaiser Karl" trafi na ekrany?

Jak się okazuje, na sześcioodcinkową produkcję "Kaiser Karl" będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Wszystko wskazuje na to, że historię Karla Lagerfelda poznamy dopiero w 2022 roku. Kto wcieli się w głównego bohatera? Jeszcze nie wiemy. Wiadomo jednak, że scenariusz dla Disney + stworzy autorka biografii, na której podstawie powstanie serial, Raphaëlle Bacqu oraz scenarzyści Isaure Pisani-Ferry i Jennifer Have. 

Zobacz: TOP buty na jesień z kolekcji Karla Lagerfelda!

Więcej o: