Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kim Kardashian zaprojektowała stroje dla zawodniczek z USA

Kim Kardashian wspólnie ze swoim zespołem ze SKIMS stworzyła bieliznę nocną i wypoczynkową dla zawodniczek reprezentacji USA, które zabiorą ze sobą na letnie igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie w Tokio. Co ciekawe, specjalnie zaprojektowana kolekcja dostępna jest także na stronie internetowej marki. Znamy ceny!

SKIMS dla zawodniczek Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Niedawno Kim Kardashian ogłosiła na Instagramie, że jej marka SKIMS stworzyła bieliznę wypoczynkową i nocną dla zawodniczek reprezentacji USA podczas letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

W kolekcji pojawiły się ubrania w stonowanych barwach takich jak: beżowy, grantowy, szary i biały. Oprócz biustonoszy sportowych, reprezentantki Stanów Zjednoczonych otrzymały także legginsy, T-shirty, szlafroki, majtki, skarpetki i piżamy. Każdy z produktów zdobi logo stworzone z flagi USA oraz złączone koła nawiązujące do symbolu olimpiady. Na niektórych modelach pojawił się także napis „team USA". Linia zaprojektowana z myślą o zawodniczkach olimpiady jest też dostępna na stronie internetowej SKIMS. Ceny produktów zaczynają się od 12 dolarów, czyli ok.47 zł.

Kolekcja SKIMSKolekcja SKIMS Instagram @kimkardashian

Kampania strojów SKIMS na igrzyska Olimpijskie Tokio 2020  

Kolekcji stworzonej z myślą o zawodniczkach Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Tokio 2020 towarzyszy także kampania promująca stroje. Bielizny nie prezentują profesjonalne modelki, a reprezentantki Stanów Zjednoczonych, które znane są ze swoich sportowych osiągnięć. Na zdjęciach możemy także zobaczyć niepełnosprawnych sportowców, którzy mimo przeciwności losu nie poddają się i walczą o swoje marzenia.

Te kobiety są niesamowitymi wzorami do naśladowania dla młodszych dziewczyn, w tym dla moich własnych córek, pokazując im, że wszystko jest możliwe, jeśli wystarczająco ciężko pracujesz.

- zdradziła Kim Kardashian w oficjalnym komunikacie prasowym. Za obiektywem stanęła legendarna artystka Vanessa Beecroft, która za pomocą sztuki zwraca uwagę fanów na ważne problemy etyczne i społeczne. Artystka od lat współpracuje nie tylko z Kim Kardashian, ale także Kanye Westem.

Kolekcja SKIMSKolekcja SKIMS Instagram @kimkardashian

Najwygodniejsza bielizna z wyprzedaży! [SPRAWDŹ]

Więcej o: