W szpilkach na rowerze! Posłanka Magdalena Biejat udowodniła, że rowerowy dress code sprawdzi się w sejmie

Jazda na rowerze nie tylko pomoże zadbać o wysportowaną sylwetkę, ale też lepsze samopoczucie i zdrowie. Jest też o wiele bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż jazda samochodem czy nawet komunikacją miejską. Posłanka Magdalena Biejat swoją ostatnią stylizacją udowodniła, że sportowy dress code sprawdzi się także w Sejmie.

Szpilki na rower? Można i tak

Magdalena Biejat opublikowała na Facebooku zdjęcie spod wejścia do budynku Sejmu RP. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej z pozoru nietypowe obuwie. Posłanka postanowiła dotrzeć na obrady popularnym jednośladem w szpilkach. Sejmowy dress code wymaga od niej eleganckiej, wizytowej stylizacji. Biejat do czarnych alladynek dobrała biały top oraz czerwone czółenka. Całość uzupełniła wygodnym plecakiem. Latem możemy pozwolić sobie na większą swobodę dotyczącą stroju, dlatego jeśli wybieramy się do pracy rowerem, nasz mniej zobowiązujący strój jest usprawiedliwiony. Warto pamiętać, że rezygnując z jazdy samochodem, zadbała także o środowisko.

Jedź do pracy rowerem!

Wiele pań chciałoby jeździć do pracy rowerem, szczególnie gdy za oknem tak piękna pogoda. Jednak nie każda z nas może sobie na to pozwolić ze względu na obowiązujący dress code. Okazuje się, że dla chcącego, nic trudnego. Panie, chcąc pojechać do pracy swoim ulubionym jednośladem, mogą skusić się na supermodne w ostatnim czasie garniturowe szorty lub bermudy które zestawione z topem i (założoną później) marynarką, pomogą stworzyć elegancki look. Spódnica midi o luźniejszym kroju również sprawdzi się podczas jazdy na rowerze. Nie musisz codziennie chodzić w szpilkach. Jest wiele modeli butów, które są równie efektowne, a w dodatku wygodne. W tym sezonie prawdziwą furorę robią nie tylko mokasyny i oksfordki, ale również ponadczasowe lordsy. Jeżdżąc rowerem, dbasz o nasze wspólne środowisko oraz zwiększasz dotlenienie organizmu, zwalczasz stres i po prostu czujesz się lepiej.

Rowerowe stylizacjeRowerowe stylizacje IMaxTree

Zobacz też: najmodniejsze szpilki z wyprzedaży!

Więcej o:
Copyright © Agora SA