Otwarcie Letniej Strefy TOUS w White Marlin w Sopocie i premiera kolekcji TOUS Oceaan

Polska premiera kolekcji TOUS Oceaan odbyła się w piątek, 2 lipca, w Sopockiej restauracji White Marlin. Pokaz kolekcji był połączony z oficjalnym otwarciem Strefy TOUS. Wydarzenie przyciągnęło znane reprezentantki show biznesu, między innymi Agnieszkę Dygant, Natalię Klimas, Klaudię El Dursi, Maję Sablewską, Klaudię Halejcio, Karolinę Pisarek, Idę Nowakowską, Basię Pasek i Katarzynę Glinkę, a także youtuberkę, Karolinę Wójcik.

Nowa kolekcja biżuterii TOUS Oceaan nawiązuje do piękna i kruchości natury. Inspiracją projektantów były skarby oceanu, kryjące się w ich głębinach. Do stworzenia biżuterii wykorzystano materiały takie jak: matowe szkiełka, szlachetne srebro, perły, muszle i naturalne kamienie.

Nowa kolekcja Tous OceaanNowa kolekcja Tous Oceaan fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Widoczne w kolekcji inspiracje stały się punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowej przestrzeni nad morzem, czyli Letniej Strefy TOUS. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń będzie funkcjonować przez całe wakacje, gdzie każdy będzie mógł miło spędzić czas w nadmorskiej scenerii.

Nowa kolekcja Tous OceaanNowa kolekcja Tous Oceaan fot. Tous

Goście spędzili wieczór przy akompaniamencie muzyki na żywo oraz daniach przygotowanych przez szefów kuchni White Marlin.

Klaudia El Dursi, Agnieszka DygantKlaudia El Dursi, Agnieszka Dygant fot. Tous

Event zakończył się sobotnim spotkaniem z jogą na plaży, które było zapowiedzią wakacyjnego cyklu przygotowanego przez markę TOUS we współpracy z projektem SelfLove pod patronatem marki Bizuu.

Joga na plaży, event TousJoga na plaży, event Tous SYLWESTER CISZEK

Więcej o: